Керівник Укрпошти Ігор Смілянський намагається заважати змінам в державі, – нардеп

Керівник Укрпошти Ігор Смілянський намагається заважати змінам в державі, - нардеп ПоштівкаВолодимир Ар'єв
2 Грудня 2016, 23:43

Депутат від БПП Володимир Ар’єв повідомив, що керівник “Укрпошти” Ігор Смілянський заявив про підготовку законопроекту в інтересах “Укрпошти” з монополізацією послуг, пригрозивши закрити поштові відділення в округах нардепів, які не будуть за нього голосувати.

Глава “Укрпошти” Ігор Смілянський намагається заважати змінам в державі. Про це заявив народний депутат від блоку Петра Порошенка Володимир Ар’єв у Facebook.

За його словами, Смілянський зібрав всіх учасників ринку експрес-доставки і повідомив, що готується законопроект в інтересах “Укрпошти” з монополізацією поштових послуг.

“А якщо народні депутати не захочуть голосувати, тоді в них на округах закриватимуть поштові відділення. Такого тиску і антиринкового підходу, зі слів учасників зустрічі, їм не доводилося чути навіть від регіоналів. Тому, я звернуся до Володимира Гройсмана з проханням розібратися в цій ситуації і зробити кадрові висновки у разі підтвердження”, – підкреслив він.

Нардеп додав, що Смілянський все ж таки вийшов з ним на зв’язок і пояснив свою позицію.

“Проте позиція якась ретроградна щодо вільного і рівноправного ринку з соціалістичною риторикою відносно проблем персоналу держпідприємства. … Але я буду наполягати на реформі Укрпошти і тут буду союзником, а притиснути інших не дам. Бо це совок”, – підсумував Ар’єв.

Читайте також: Керівник “Пошти Росії” отримує втричі меншу зарплату ніж керівник “Укрпошти”

Нагадаємо, Ігор Смілянський очолює Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» з 1 липня 2016 року, його зарплата без надбавок та премій становить 333 тисячі 400 гривень. За інформацією “Спілки поштовиків України” «Укрпошта» завершила ІІІ квартал зі збитком 8,2 млн. грн. Українські поштовики також повідомили, що Ігор Смілянський не зумів здійснити заплановану на IV квартал 2016 року корпоратизацію держпідприємства і не оприлюднив свою декларацію за 2015 рік, як того вимагає законодавство.