Новий ліміт Митної служби США у 800 дол. стимулюватиме міжнародний бізнес

Новий ліміт Митної служби США у 800 дол. стимулюватиме міжнародний бізнес Поштівка
1 Квітня 2016, 15:07

Британський перевізник посилок, компанія ParcelHero, прогнозує «бум» для бізнесу з доставки товарів до США, який виникне в результаті змін у законодавстві США, що підвищують ліміт вартості товарів, які імпортуються без стягнення мита і податків, з 200 до 800 доларів США.

Ця зміна означатиме, що товарам вартістю менше 800 доларів США не потрібно буде проходити формальні митні процедури, що прискорить доставку відправлень у США.

«Багато британських товарів раніше виходили за рамки обмежень, встановлених у США на рівні 200 доларів (140 фунтів стерлінгів)», – прокоментував подію пан Девід Джінкс (David Jinks), керівник підрозділу вивчення споживацького попиту компанії ParcelHero.

«Збори, як правило, повинен був сплачувати одержувач. Це робило британські товари менш конкурентоздатними, ніж ті, що продавалися в США, оскільки вартість більшості товарів перевищувала 200 доларів США і на них накладалися збори, які досягали до 37,5%, при середній ставці митного платежу в 5,63%».

Новий, вищий ліміт охоплює більшість товарів, що продаються значною частиною невеликих роздрібних інтернет-продавців Великобританії, а також багато продуктів, які продаються компаніями малого та середнього бізнесу. Це також зменшує витрати та кількість документів для компаній і спрощує доставку товарів до США.

Пан Джінкс також додав: «США є основним місцем призначення за межами ЄС для експорту, який здійснюють малі та середні компанії з Великобританії. 35% таких компаній регулярно поставляють товари до США. Новий ліміт, який за сьогоднішнім курсом обміну складає близько 560 фунтів стерлінгів на відправлення, охоплює більшість відправлень наших інтернет-продавців та дрібних підприємців».

Проте, пан Джінкс попередив, що деякі урядові установи США, такі як Управління по контролю за продуктами харчування та лікарськими засобами США, а також Управління по контролю за обігом алкогольних напоїв, тютюнових виробів, вогнепальної зброї та вибухових речовин, можуть, як і раніше, вимагати офіційні митні дані по всім товарам, незалежно від їх вартості. Експортери також повинні дбати про те, щоб вартість відправлень не перевищувала встановленого обмеження у 800 дол. США і щоб одержувачу не довелося оплачувати збори.

Читайте також:  Через падіння поштових обсягів Пошта Фінляндії розглядає питання про скорочення робочих місць