Укрпошта відчутно збільшує тарифи на свої послуги

Logo_Ukrposhta

“Укрпошта” підвищить ціни на свої послуги від 12% до 43,2%. Нові ціни почнуть діяти з 1 січня 2018 року.

Прес-служба Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), з посиланням на рішення, яке було ухвалене на засіданні комісії 17 жовтня, повідомляє що тарифи Укрпошти зростуть 1 січня 2018 року.

“ПАТ “Укрпошта” надало для розгляду пакет документів із розрахунками збільшення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку в середньому на 16%, а саме: на пересилання поштових відправлень у межах України на 12,3% та до іноземних держав – на 43,2%. 15 вересня поточного року проведено засідання відповідної робочої групи, де було визнано наявність підстав для перегляду тарифів”, – йдеться в повідомленні.

Необхідність затверження нових граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку у НКРЗІ  пояснюють зміною ставок податків і зборів (обов’язкових платежів), мінімального рівня заробітної плати, ставок орендної плати та іншими чинниками.

“ПАТ “Укрпошта” надало для розгляду пакет документів із розрахунками збільшення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку в середньому на 16%, а саме: на пересилання поштових відправлень у межах України на 12,3% та до іноземних держав – на 43,2%. 15 вересня поточного року проведено засідання відповідної робочої групи, де було визнано наявність підстав для перегляду тарифів”, – повідомляє НКРЗІ.

Зазначається, що рішення про затвердження нових граничних тарифів в установленому законодавством порядку буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Відправлення листа чи поштової картки до 20-ти грам нині коштує 4 грн, а від 20-ти до 50-ти грам – 5 грн. Від 1 січня тарифи ці дві послуги об’єднають в один і в обох випадках потрібно буде купувати марку за 5 грн.