Багато людей недооцінюють і по-чесному не люблять каші, оскільки вони наштовхують їх на дитячі спогади і дитячий садок, де всіх змушували їсти манку з грудочками і противну вівсянку з молоком. Але насправді, всі каші неймовірно корисні для травної системи, вони відновлюють, очищають, наповнюють вітамінами наш організм, в наслідок чого ми будемо здоровими.
Більш того, каша на сніданок відмінно насичує і на тривалий час притупляє відчуття голоду, тобто ви взагалі перестанете думати про їжу до другого сніданку або обіду. Така якість каш дуже цінно для тих людей, які хочуть схуднути, а також дуже зайнятих і мобільних, яким ніде і ніколи поїсти, крім як добре поснідати вранці вдома.
Яку кашу краще з’їсти на сніданок:
1. Вівсяна каша визнана кращою кашею саме для сніданку. У ній містяться необхідні нам вранці складні вуглеводи, які подарують організму бадьорість. Клітковина в складі вівсяної каші надовго насичує і очищає травну систему від шкідливих відкладень. Більш того, вівсянка вранці здатна зміцнити імунітет і забезпечити вам витривалість. Експерти стверджують, що їсти вівсянку потрібно з самого дитинства, щоб все життя не скаржитися на здоров’я.
2. Гречана каша знаменита вмістом заліза, тому її обов’язково потрібно включити в раціон харчування. Гречана каша оновлює склад крові, виводить зайвий холестерин, має мізерно малу калорійність, так що без неї ніяк!
3. Пшоняна каша ефективно очищає судини і зміцнює м’язи серця, тим самим сприяє правильній роботі серця. Тим, у кого проблеми з артеріальним тиском варто їсти пшоняну кашу на сніданок. Також пшоно спиятливо впливає на жовчний міхур і печінку, тому з таким сніданком ви завжди будете здорові.
4. Ячмінна каша є джерелом клітковини, яка в свою чергу регулює рівень холестерину в крові. За рахунок того, що вона вважається потужним антиоксидантом, корисна для людей з нервовими розладами або тих, хто часто піддається стресам.
5. Рисова каша м’яко очищає кишечник від токсинів і іншого харчового сміття. Покращує роботу суглобів, насичує організм фолієвою кислотою та іншими мінералами, корисними при малокрів’ї.