У високосні роки українці одружуються рідше

У високосні роки українці одружуються рідше Поштівка image 1
4 Травня 2016, 13:01

Настає пора весіль. Ті, кого чекає весілля у високосний рік 2016, бажають знати точно: чи буде шлюб щасливим і вдалим?Давайте розберемося, що обіцяє весілля у високосному році з точки зору церкви, народних повір’їв, нумерології і астрології.

Православний шлюб в 2016 році

З точки зору православної церкви весілля у високосний 2016 році не відрізняється від одруження в будь-який інший рік. Святий Касьян, який перейшов на бік нечистого, підстерігає необережних людей в «зайвий» день – 29 лютого. У цей день, особливо в темний час доби, краще перебувати вдома.

Всі інші дні року не відрізняються від звичайних. Для православного вінчання досить дотримуватися загальних церковних канонів: не можна вінчатися у Великий піст, напередодні великих свят, в середу і п’ятницю.

У давнину ті, хто вінчалися у високосний рік, просили священика перед вінцем вимовити фразу: «Вінчаю вінцем, а не високосним кінцем».

Народна мудрість про весіллях у високосному році

В народі до шлюбів у високосний рік ставлення однозначне – шлюб буде нещасливим, ніяких винятків немає. Тут ситуація та ж, що і з травневими спілками – наречені будуть все життя маятися. З точки зору народних повір’їв вдалі дні для весілля в 2016 році відсутні протягом усіх 366 днів.

Цікаво, що статистика свідчить: у травні та у високосні роки кількість весіль набагато менше, ніж в інші місяці та роки. Тим не менш, весілля грали в старовину і грають в наш час. Єдине, перш кількість весільних святкувань скорочували до мінімуму.

Поганою прикметою для весілля у високосний рік вважалися будь-які святкування в будинку нареченої. В народі довгий рік вважався роком нареченої. Вважалося пристойним і доречним сватання з боку дівчат. Сватання з боку дівчини, вчинене 29 лютого, і зовсім відхилити було не можна. І цим правом дівчата дійсно користувалися! Хоча сумнівно, що така пропозиція сьогодні буде прийнято. Шкода, непоганий був би шанс для наречених нерішучих чоловіків…

Для тих, хто не відрізняється забобонами і не вірить ні в які прикмети, переваги очевидні – буде простір для вибору дати свята в Загсі, вільні кращі фотографи, а агентства ради надати незатребувані шлюбні послуги. Істинно віруючим також не слід звертати увагу на забобони, які однозначно засуджуються церквою.

Який вибрати місяць для одруження в 2016 році?

На основі вікового досвіду весіль в народі розроблений своєрідний рейтинг місяців, сприятливих і не дуже для шлюбних союзів. Про невдалі травневі спілки чули всі, не менш цікава інформація про решту 11 місяцях.

Січень. Суворий січень дуже несприятливий для наречених і люблячих наречених. Вважається, що жінки, які вступили в шлюб в січні, ризикують рано овдовіти. Якщо ваша наречена мріє про весілля в січні – задумайтеся, а чи не спроста це?

Лютий. Союз, укладений в лютому, обіцяє довге щастя, вірного та люблячого чоловіка.

Березень. Березневий союз загрожує розлука з рідним гніздом, життя на чужині. Подружжя чекає від’їзд, народження дітей у чужих краях. Інший варіант – у них не буде свого будинку, тільки життя «по чужих кутках».

Квітень. Мінливий квітень принесе нерівну і нестабільну життя, повну сварок і примирень, розлук і зустрічей. Нудно не буде, але стабільності в квітневому шлюбі немає.

Травень. Погана репутація цього місяця для укладення шлюбу відома повсюдно. Молоді будуть «все життя маятися». Більш точних негараздів народні прикмети не обіцяють. Вважається, що подібне ставлення пов’язано з особливостями селянського укладу на Русі – травень місяць самий голодний, важкий і повний праць для селян. Ті ж труднощі і обіцяли молодим.

Червень. Народні повір’я обіцяли молодятам, почали спільне життя в червні «медову» життя. Один з найбільш сприятливих місяців для пишною і багатою весілля, а в подальшому – для радісного і щасливого подружнього життя.

Липень. Сім’ю, створену в липні, чекають радощі й прикрощі в повній мірі. Спільне життя буде насиченим і повною, але радості буде стільки ж, скільки і труднощів.

Серпень. Місяць, що обіцяє молодим гармонію. Подружжя чекає любов, дружба, взаєморозуміння і взаємна підтримка.

Вересень. Вересневий шлюб повинен захистити подружжя від бід і нещасть, подарувати їм стабільну, надійну і спокійне життя.

Жовтень. Союз, укладений в жовтні, чекають труднощі, нелегке життя.

Листопад. Тих, хто вступить в шлюб в листопаді, чекає матеріальне благополуччя. Багатство, достаток, достаток – ось прикмети листопадового союзу.

Грудень. Грудень дуже щедрий до подружжя. Він подарує сім’ї не тільки матеріальний достаток, але любов і ніжність на довгі роки.

Які дні для укладення шлюбу рекомендує нумерологія?

Вважається, що відповідну дату для одруження можна вирахувати. Нумерологія – наука загальновизнана і поважна. З допомогою нумерології дізнаються характер людини – за датою народження, сприятливість певної дати для укладення угод і здійснення значущих вчинків. Обійти увагою таку значущу подію як одруження нумерологи не могли.

Отже, як обчислити сприятливі дати для весілля в 2016 році з допомогою нумерології? Розглянемо обчислення на конкретному прикладі. Для початку потрібно визначити для себе дату свята.

Наприклад, 7 серпня 2017 року. 1. Переводимо дату числа: 07.08.2016. 2. Складаємо між собою кожну цифру дати, виключаючи нулі: (0)7 (0)8 2(0) 1 6=24. В результаті має з’явитися одна цифра, тобто підсумок – 24 – нас не влаштовує.Тому ми знову складаємо цифри двозначного відповіді: 2 4=6. 6 – та цифра, яка є номером дати весілля, тобто 7 серпня 2016 року. 3. Далі дивимося значення числа за законами нумерології.

Число 1. День, котрий сприяє масштабним починанням, укладення угод і контрактів. Один з найбільш підходящих для створення нової сім’ї днів.

Число 2. Нумерологія радить утриматися від активних вчинків. Все, що добре розпочнеться сьогодні, закінчиться трагічно, і, навпаки, неприємності приведуть до успіху. Для вступу в шлюбний союз день несприятливий. Свято радять почати з дрібних неприємностей, створених власними руками: порвати улюблену футболку (таку, яку дійсно шкода), викинути улюблені сережки або браслет – нехай невеликі негаразди приведуть до великого щастя.

Число 3. Трикутник символізує «минуле-справжнє-майбутнє», підходить для свят, розваг і подорожей. День, достатньо сприятливий для одруження.

Число 4. Число завершення розпочатих справ, коли не заохочуються починання, веселощі і свята. День не підходить для весілля.

Число 5. Число, яке не містить стабільності, але наповнене щастям і несподіванками. День, сприятливий для ризикованих справ тільки з благими намірами. Шлюб, укладений за кохання в день «п’ятірки» буде вдалим. Для фіктивного шлюбу день невдалий.

Число 6. Символ надійності та успішності. Всі обдумані і довгоочікувані вчинки рекомендується здійснювати в цей день. Найменші сумніви знищать будь-які дії, вчинені в день числа 6. Дата підходить для укладання обдуманого бажаного союзу.

Число 7. Символізує знання, пізнання таємниць і всього прихованого. Період духовності та інтелектуального знання. Весілля в день «сімки» стає днем щастя, відправною точкою для взаємного відкриття подружжям один одного. Щаслива дата для одруження.

Число 8. Знак надійності, благополуччя, успіху. День під знаком «8» створений для важливих справ і великих починань. Союзу, укладеним під числом 8, супроводжує добробут, матеріальний успіх і достаток.

Число 9. Сприяє успіху, початку перспективних справ, налагодженню нових контактів. Шлюб, укладений під знаком «дев’ятки», буде союзом двох амбітних людей, що об’єдналися для досягнення нових високих цілей. День підходить для одруження.

Поради астрологів щодо укладення шлюбу в 2016 році

Астрологія – наука древня й поважна. В Індії день весілля може призначити тільки дипломований астролог, вивчивши гороскопи майбутніх подружжя і положення зірок. Існують загальні правила для вибору дня одруження незалежно від року. Вибір йде від протилежного, тобто шляхом виключення днів, для весілля невідповідних.

Отже, загальні несприятливі дні для укладення союзу (у будь-якому році):

  • повний місяць;
  • молодик;
  • день сонячного затемнення;
  • періоди, коли місяць рухається без курсу;
  • періоди, коли Меркурій або Венера перебувають у ретроградному русі;
  • періоди, коли Місяць, Венера або Сонце знаходяться в сходяться напружених аспектах в русі до планет-шкідників;
  • числа 8, 9, 15, 19, 29.

Розрахувати точно несприятливий день для кожного конкретного шлюбу може тільки професійний астролог. Але не все так складно – фахівці вже вирахували сприятливі дні для весілля в 2016 році з точки зору астрології. На жаль, астрологи вважають високосні роки вкрай несприятливими для весіль, але винятки є.

Всі дні в січні, березні, квітні, травні, липні, серпні, вересні і жовтні несприятливі. Залишається вельми обмежений вибір, причому в ньому не враховані дні церковних свят і дні тижня. Лютий – 14, 18, 20 і 25 числа. Червень – 25 число. Листопад – 3 число. Грудень – 6 та 11 числа.

Вибрати день, вдалий з усіх точок зору досить важко. Тим не менш, всі релігії, філософські течії та психологи сходяться в одному – доля людини в її руках. Доля щасливого шлюбу в руках двох люблячих людей. Не важливо, в який день укладено шлюб, нехай навіть 13 травня в п’ятницю – він буде таким, яким його зроблять подружжя.