Смілянський буде коштувати Укрпошті 16 млн грн на рік – Абромавичус

Смілянський буде коштувати Укрпошті 16 млн грн на рік - Абромавичус ПоштівкаАйварас Абромавичус
26 Квітня 2016, 07:24

Новий керівник може коштувати “Укрпошті” близько 16 млн грн. в рік (1 млн 330 тис грн на місяць) – про це повідомив екс-міністр економічного розвитку України Айварас Абромавічус в інтерв’ю виданню “Новое время”.

Екс-міністр підкреслив, що Смілянський отримає ці гроші тільки в тому випадку, якщо очолювана ним компанія почне працювати ефективно, а керівник покаже конкретний результат – 75% цієї суми припадає на бонуси.

«Гроші чималі, за нашими мірками, але по-іншому ніяк», – вважає Абромавічус, – «Невже ми тішимо себе ілюзією, що керівник компанії з мільярдним оборотом буде працювати за офіційні 10-20 тис гривен на місяць, не красти і захищати інтереси держави?»

Контракт з Ігорем Смілянським, кандидатура якого була недавно схвалена Кабінетом Міністрів України на посаду генерального директора «Укрпошти», Міністром інфраструктури ще не підписаний. Повідомлялося, що Смілянський висунув умову, щоб його заробітна плата в «Укрпошті» була не тільки не менша від тієї, що він зараз отримує в американській аудиторській компанії KPMG, а й компенсувала йому труднощі переїзду в Україну і можливі репутаційні ризики – таким чином він вимагав оклад в сімсот п’ятьдесят тисяч доларів на рік.

Також повідомлялося, що в Міністерстві інфраструктури немає спеціального фонду заробітної плати для керівників держкомпаній і цю зарплату йому повинно платити держпідприємство, тому невідомо як така висока зарплата керівника буде сприйнята трудовим колективом «Укрпошти».