СБУ заборонила в’їзд на територію України російській учасниці Євробачення

22 Березня 2017, 16:58

Служба безпеки України (СБУ) заборонила в’їзд на територію України учасниці Євробачення від Російської Федерації Юлії Самойловій.

Про це повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська у Facebook.

“Служба безпеки України заборонила в’їзд на територію України громадянці Російської Федерації Юлії Самойловій терміном на три роки. Рішення прийняте на підставі отриманих даних про порушення нею законодавства України”, – написала вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Служба безпеки України підготувала рішення про заборону на в’їзд в країну російській виконавиці Юлії Самойловій, яка незаконно відвідувала окупований Росією Крим.

Крім того, радник голови Міністерства внутрішніх справ України Зорян Шкіряк висловлювався проти виступу російської співачки Юлії Самойлової на Євробаченні 2017 в Києві. За його словами, вибір цієї співачки – це політична провокація російської сторони. Шкіряк також підкреслив, що через її антиукраїнську позицію по Криму, їй потрібно заборонити в’їзд в Україну.

Заборона на в’їзд в Україну учасниці Євробачення-2017 від Росії Юлії Самойлової є черговим “цинічним і нелюдським актом” української влади. Про це заявив статс-секретар, заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін, передають російські ЗМІ.

Джерело:

РБК Україна