ФБР провело обшук у будинку Манафорта

paul-manafort-russiaПол Манафорт
9 Серпня 2017, 18:34

Обшуки проводили в рамках спеціального розслідування про втручання Росії у вибори США в 2016 році.

Агенти ФБР провели обшук в будинку колишнього голови кампанії президента Трампа Пола Манафорта, вилучивши документи та інші матеріали. Про це у середу, 9 серпня, повідомляє Washington Post.

Обшуки проводили в рамках спеціального розслідування про втручання Росії у вибори США в 2016 році.

Вказується, що федеральний агент з’явився в будинку Манафорта без попереднього попередження напередодні 26 липня. Рейд здійснено через день після того, як Пол Манафорт мав зустріч з радниками і помічниками членів Сенатського комітету з розвідки.

Слідчі і адвокат Манафорта відмовилися коментувати виданню інформацію про обшук. Видання також вказує, що характер і значення матеріалів, вилучених з будинку Манафорта, невідомий.

Манафорт є однією з ключових фігур в розслідуванні втручання Росії в президентські вибори в США в минулому році. У червні 2016 року, коли він очолив виборчий штаб Трампа, брав участь у зустрічі Дональда Трампа-молодшого з російським юристом Наталією Весельніцкою. В середині серпня того ж року Манафорт залишив свою посаду, після того як стали відомі подробиці його ділових і політичних зв’язків з екс-президентом України Віктором Януковичем.

Як повідомляло раніше виданні The New York Times, з “чорної бухгалтерії” Пол Манафорт міг отримати $12,7 млн, перебуваючи радником колишнього президента України Віктора Януковича. У НАБУ підтвердили, що серед прізвищ осіб у списку так званої “чорної бухгалтерії” Партії регіонів дійсно значиться прізвище Манафорта.

Згодом сам Манафорт підтвердив, що отримав гроші від політичній партії колишнього президента України Віктора Януковича.