В ЄС не зважають на голосування в парламенті Франції – санкції щодо Росії діють

В ЄС не зважають на голосування в парламенті Франції – санкції щодо Росії діють Поштівка image 2

В Європейському Союзі дають зрозуміти, що резолюція парламенту Франції із закликом до уряду зняти з Росії економічні санкції не вплине на їх застосування, яке ЄС пов’язав з повним виконанням Мінських домовленостей.

Так в Брюсселі інформаційному агенству “УНІАН” прокоментувала речник Зовнішньої дипломатичної служби ЄС відповідне голосування у нижній палаті парламенту Франції – Національній асамблеї за рекомендаційну резолюцію.

«Економічні запобіжні заходи були ухвалені одноголосно всіма державами-членами та пов’язані з повним виконанням Мінських домовленостей. Станом на зараз вони в силі до кінця липня, і рішення щодо наступного кроку буде ухвалено до того дня», – сказала вона.

Як повідомлялося, посольство України у Франції, коментуючи голосування у Нижній палаті парламенту Франції, зазначило, що три партії намагаються протягнути рішення про зняття санкцій, запроваджених проти Росії: “Химерна політична єдність у Національній асамблеї Франції – Національний Фронт, Республіканці та Ліві радикали – просуває зняття санкцій проти Росії”.

Перед цим на офіційній сторінці Національної асамблеї у Twitter з’явилося повідомлення про результат голосування щодо резолюції за відміну санкцій проти Росії: зі 101 депутата, що взяв участь у голосуванні, “за” проголосували 55, “проти” – 44, “утримались” – 2.

Водночас, за даними ЗМІ, проект резолюції на голосування запропонував депутат Тьєррі Маріані, який є співголовою асоціації “Франко-російський діалог”. У липні 2015 року він на чолі делегації французьких парламентаріїв відвідав анексований Росією Крим.