Укрзалізниця має привести систему електронних сервісів до світового стандарту

Укрзалізниця має привести систему електронних сервісів до світового стандарту Поштівка

Міністерство інфраструктури України планує привести систему електронних сервісів Укрзалізниці до світового стандарту. Про це сьогодні на нараді щодо впровадження електронних сервісів заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє прес-служба відомства.

 «Ми хочемо привести систему електронних сервісів Укрзалізниці до ладу. Ми повинні мати єдине вікно для бізнесу, пасажирів та управління», – наголосив Володимир Омелян.

Міністр зазначив, що розвиток електронних систем є важливою складовою як для підвищення якості надання послуг, так і для функціонування Укрзалізниці в цілому.

 «Щоразу, коли змінюється керівництво, ми маємо одну й ту саму ситуацію – новий керівник отримує стоси паперів, які неможливо перевірити. Як наслідок, на ознайомлення зі станом компанії йде півроку. Ми повинні перейти в режим онлайн в усьому: від бухгалтерії до електронного квитка. Я сподіваюся, що ми зможемо дійти до такої якості обслуговування, яка існує у світі. Будь-який власник вантажу, відправляючи його з точки А в точку Б, має робити це через комп’ютер, не знайомлячись з експедиторами, складною системою відносин в Укрзалізниці, Адміністрації морських портів, митниці, податкової та всього іншого», – наголосив Володимир Омелян.