«Укрпошта» – в ганебному переліку підприємств Луцька з найнижчою зарплатою

Листоноші

Рівень середньої зарплати на підприємстві становить 2876,7 гривні, а не 3200, тому що працівники працюють у середньому на 0,75 ставки.

До переліку з понад 30 підприємств, середній рівень заробітної плати на яких нижче рівня мінімальної зарплати, незмінно входить Волинська дирекція ДП «Укрпошта».

Про це йшлося під час спільного засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста 29 серпня.

Як повідомила начальник відділу праці департаменту економічної політики міськради Ніна Савчук, у липні 31 підприємство міста виплачувало працівникам середню заробітну плату на рівні, нижчому за мінімальний. Кількість таких підприємств скоротилася з початку року з 56, але є 10 суб’єктів господарювання, які незмінно протягом семи місяців входять до цього переліку. Для вжиття заходів інформували управління Держпраці в області, аби воно вплинуло на ці підприємства у межах своїх повноважень. На засідання запросили керівників таких підприємств, аби надалі такого ганебного переліку у місті не існувало.

Зі слів представниці Волинської дирекції ДП «Укрпошта», рівень середньої зарплати на підприємстві становить 2876,7 гривні, а не 3200, тому що працівники працюють у середньому на 0,75 ставки. Водночас існує система заохочення та премій: якщо працівники виконують плани, які надає центральний офіс, вони отримують премії та бонуси. Наразі начальники відділень та листоноші працюють неповний робочий день, тому що немає достатнього обсягу поштових послуг, особливо у сільській місцевості. Така ситуація на підприємстві зберігається вже протягом тривалого часу.

Джерело:

Волинські новини