У США проблему корупції в Україні поставили в один ряд з російською агресією

Держдеп США офіційно висловився щодо е-декларування в Україні Поштівка

У Державному департаменті США наголосили на тому, що Україна має викорінити корупцію для виживання держави та її подальшого процвітання.

Таку заяву зробив заступник державного секретаря Сполучених Штатів Америки Джон Салліван під час виступу на Міжнародній консультативній раді у Вашингтоні щодо гуманітарної підтримки США.

«Я був у Києві минулого місяця. Корупція є колосальною проблемою в Україні і уряд Порошенка намагається її розв’язати. Це дуже складно, це складний виклик для уряду, разом з проблемами в галузі безпеки, які породжує Росія та підтримувані Росією організації, з окупацією території на Донбасі, і звичайно, анексією Росією Криму», – розповів Салліван.

Крім цього, він наголосив на тому, що для того, аби Україна вижила та процвітала, корупція має бути викорінена.

При цьому Салліван переконаний, що корупція в Україні є спадком перехідного періоду від Радянського Союзу до набуття незалежності, оскільки “корупції дозволили розквітнути”.

Він також зазначив, що корупція зменшує народну підтримку та довіру до уряду, і у кінцевому підсумку вона підриває демократію.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко нещодавно заявив, що З 1692 вироків за корупційні злочини у минулому році лише трохи більше ста з тюремним строком. Решта – штрафи або інші форми покарання.