“Стіну” на кордоні з Росією продовжують будувати

мур

На даний момент облаштовано та утримується понад 270 км протитранспортних ровів, більше 47 км контрольно-слідових смуг, 83,2 км загороджувального паркану, понад 153,2 км рокадних доріг та придбано 4 бойових рухомих модулів.

Окрім східної, значний обсяг робіт з нарощення інженерної інфраструктури виконано і на інших ділянках.

Таку інформацію виклала прес-служба Державної прикордонної служби України на своєму офіційному порталі.

“Прикордонне відомство створює принципово нову інтелектуальну модель комплексної системи захисту і охорони кордону, де різні інженерно-технічні засоби доповнюють один одного. Також дана модель включає й елементи оборони”, – зазначається в повідомленні.

“Для реалізації Плану заходів з інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону Державним бюджетом на 2017 рік заплановано 200 млн. грн. Також, згідно із завданнями на 2017 рік, в рамках Плану, заплановано завершення інженерно-технічного облаштування ділянок трьох підрозділів в межах Харківської області та продовження роботи у Луганській області”, – повідомляє ДПСУ.

“Заплановано встановлення системи відеоконтролю та сигналізації на ділянках чотирьох підрозділів у Харківській області. Також планується продовжити розгортання (реконструкцію, облаштування) прикордонних підрозділів, а саме: ввести в експлуатацію 3 об’єкти в Сумській, Чернігівській та Харківській областях”, – інформує прес-служба.

Джерело:

Gazeta.ua