SpaceX анонсувала туристичні польоти навколо Місяця

28 Лютого 2017, 19:32

Американська космічна компанія SpaceX запланувала космічний туризм вже в 2018-му році.

Так, у політ навколо місяця відправляться двоє туристів.

Як розповіли в прес-службі компанії, імена потенційних щасливчиків вже відомі. Однак не розголошуються. Ці люди незабаром пройдуть медичне обстеження. У кінці поточного року почнеться їх підготовка до польоту.

«Ми раді повідомити, що SpaceX наблизилася до відправлення двох приватних громадян в подорож навколо Місяця в кінці наступного року. Вони вже внесли значну передоплату за політ до Місяця», – сказали в прес-службі SpaceX.

Наразі відомо, що для запуску першого космічного туру використають нову ракету-носій Falcon Heavy та пілотований космічний корабель Dragon. Перший старт цієї ракети запланований на літо 2017 року з стартового майданчика на мисі Канаверал, що в штаті Флорида. Цікаво, що цей майданчик використовувався для місій місячної програми «Аполлон» у 1960-1970-х роках.

Відомо, що компанія SpaceX виробляє ракети Falcon і космічні вантажівки Dragon. Вона є першою комерційною компанією, яка доставляє вантажі на МКС за контрактом з НАСА.

Нагадаємо, 18 лютого, американська компанія з виробництва космічної техніки SpaceX скасувала запуск ракети-носія Falcon 9 за 10 секунд до старту. Таке рішення було прийнято через виявлення технічних проблем.

Джерело:

Преса України

SpaceX анонсувала туристичні польоти навколо Місяця