Понад 80% українців незадоволені роботою Порошенка – опитування

В отношении Порошенко начата налоговая проверка из-за "панамских досье" Поштівка

Майже 90% українців незадоволені роботою Верховної Ради, а 80% респондентів – роботою прем’єр-міністра

8% опитаних українців не задоволені роботою Верховної Ради України, а діяльністю президента Петра Порошенка – 82%.

Про це йдеться у переданих УНІАН результатах опитування Соціологічної групи «Рейтинг» в рамках спецпроекту «Портрети регіонів».

«Діяльність центральної влади громадяни областей оцінюють гірше, аніж місцевої», – зазначили соціологи.

Так, роботою прем’єр-міністра Володимира Гройсмана задоволені 14% (не задоволені – 79%). Діяльність президента Порошенка позитивно оцінили 12% (не задоволені – 82%), а роботою парламенту задоволені лише 6% (не задоволені – 88%).

Крім того, результати дослідження вказують на те, що рівень задоволеності місцевими головами вищий, аніж обласною владою: роботою ОДА задоволені 23%, а роботою місцевих голів – 43%.

Серед обласних державних адміністрацій відносно кращі оцінки зафіксовано стосовно діяльності Харківської та Львівської ОДА, найгірші – щодо Миколаївської, Херсонської та Луганської ОДА.

Міськими та сільськими головами найбільше задоволені у Хмельницькій, Харківській, Львівській та Одеській областях, найменше – на Херсонщині.

*** Соціологічною групою «Рейтинг» в рамках проекту «Портрети регіонів» з 16 листопада по 10 грудня було проведено опитування серед громадян України віком від 18 років в усіх областях та м. Києві (за виключенням окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим). У дослідженні методом особистого інтерв’ю було опитано 40 тис. респондентів (по 1600 у кожній області). Вибірка репрезентативна за типом поселення, віковою та гендерною структурою кожної області. Похибка на рівні кожної окремої області становить не більше 2,4%, на рівні України – не більше 0,5%.