Інтернет майже наздогнав телебачення за популярністю серед українців

Як захистити дітей в інтернеті? Поштівка

Інтернет практично зрівнявся за популярністю серед українців з телебаченням. Телебаченню віддають перевагу 53% українців, а інтернету – 42%.

Про це свідчить соціологічне опитування компанії Research & Branding Group.

“Результати лютневого соціологічного опитування компанії показують, що сьогодні серед всіх видів ЗМІ українці, як правило, віддають свої переваги двом: телебаченню (53%) і Інтернету (42%)”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що телебаченням найчастіше воліють користуватися люди у віці від 50 і старше років, а інтернетом – молоді люди у віці до 40 років.

Крім того, особи з вищою і незакінченою вищою освітою рідше представників всіх інших освітніх груп вважають за краще користуватися телебаченням (34%) і частіше віддають перевагу Інтернету (61%); у осіб з більш низьким рівнем освіти значення цих показників становлять, відповідно, близько 64% ​​і 30%.

Опитування проводилося в період з 7 по 16 лютого 2018 року. Опитано 1801 респондента у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентує населення України за статтю, віком, типом поселення та регіоном проживання (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, та м.Севастополь). Метод опитування – особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки не перевищує 2,4%.