Яблука стабілізують стан крові, роботу нервової системи, мозку
Виявляється, яблука корисні для роботи серця. Регулярне їх вживання сприяє зміцненню стінок судин, знижує ризик розвитку тромбозу й утворення холестеринових бляшок. Усього два яблука в день застрахують ваші судини від холестерину.
Яблука корисні для кишківника й травної системи – у них є пектини, целюлоза й клітковина, це захищає кишківник від токсичних речовин. А ще яблука нормалізують травлення.
Читайте також: Три диво-властивості яблук
Цей фрукт покращує стан зубів. У м’якоті яблук є пектини, вони мають бактерицидні властивості. Корисно їсти яблука натщесерце, це допоможе очистити зубну емаль та промасажує ясна, покращивши їх кровообіг. Проте людям зі слабкими яснами, схильними до кровоточивості, краще не кусати яблука, а нарізати шматочками.
Яблучна дієта – одна з найбільш популярних у світі. До складу фруктів входить клітковина, яка регулює процес травлення й сприяє втраті зайвих кілограмів.
Навіть одне яблуко дає заряд енергії, оскільки в ньому є безліч вітамінів: А, В1, В2, С, Е, РР. Також цей фрукт містить такі корисні мікроелементи, як кальцій, калій, магній, натрій, фосфор, йод, кремній, мідь, марганець. Це сприяє покращенню імунітету.
А загалом яблука стабілізують стан крові, роботу нервової системи, мозку, підтримують функціонування щитоподібної залози, покращують міцність кісток.