НАН України здивований: у Києві позитивних тестів вдвічі більше ніж “нових випадків”

29 Жовтня 2021, 01:10

У ковідній статистиці Києва виявили нестикування. Кількість позитивних ПЛР-тестів суттєво перевищує кількість “офіційних нових виявлень”. Про це йдеться в прогнозі розвитку епідемії COVID-19 в Україні на 27 жовтня — 9 листопада 2021 року, який оприлюднений на сайті НАН України.

НАНУ зазначає, що розбіжність існує через те, що загальна кількість позитивних тестів стає відомою раніше, ніж інформацію про кожен випадок окремо буде внесено до реєстру. Хоча загалом в Україні кількість позитивних ПЛР-тестів і нових виявлень добре узгоджується, але в Києві ситуація відрізняється.

Цитата

“Кількість позитивних ПЛР-тестів суттєво перевищує кількість офіційних виявлень, причому значну частину цієї різниці забезпечує Київ, де спостерігається найбільша неузгодженість між кількістю позитивних ПЛР-тестів і нових виявлень. У Києві щодня роблять вдвічі більше позитивних ПЛР-тестів, ніж виявляють випадків захворювання. За кількістю позитивних ПЛР-тестів Київ уже перевищив максимум весняної хвилі, тоді як зі статистики нових виявлень цього не видно”, — йдеться в прогнозі.

Коментар Поштівки

В повідомленні НАНУ  позитивні результати ПЛР-тестів називають також “випадками захворювання” або “офіційними виявленнями” (це позитивні тести після внесення в реєстр).  НАНУ навіть пояснює, що “виявлення випадків захворювання” – це кількість ПЛР-тестів із позитивним результатом. Однак відповідно до різних досліджень, у 60-80% осіб з позитивним тестом не виявляють ніяких симптомів ковідного захворювання. Отже в числі “офіційних виявлень” насправді лише 20-40% захворілих (тих, хто хворіє на ковід в легкій, середній та тяжкій формах). 

На сайті МОЗ ті, хто отримав позитивний результат тесту, також називають «захворілими». Отже, виглядає так, що МОЗ та НАНУ для збільшення загальної статистики захворюваності свідомо називають всіх хто має позитивний результат тесту “захворілими”, хоча серед них значна кількість людей не хворіють і не захворітимуть через наявність імунітету. Потрібно також врахувати, що ПЛР-тести на COVID-19 лише у 70% показують правильний результат, причому ці тести дають велику кількість хибнопозитивних результатів, і це не враховується в статистиці МОЗ та НАНУ.

Раніше повідомлялося, що МОЗ умисне спотворює «ковідну» статистику, під яку виділяються значні кошти державного бюджету, а на її підставі запроваджуються неадекватні обмежувальні заходи, що завдають величезної шкоди українцям і бізнесу.

В статті “Світові сенсації, дива та недолугості «ковідної» статистики від МОЗ” показано як МОЗ в десятки разів завищує статистику смертності від ковіду і в рази завищує кількість “захворілих”.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!