Світові сенсації, дива та недолугості «ковідної» статистики від МОЗ

22 Жовтня 2021, 19:55

Як МОЗ спотворює «ковідну» статистику

Останнім часом у українців посилилися «антиваксерські» настрої та погляди, які дуже дратують владу. Такі настрої є відображенням недовіри суспільства до влади. Люди підозрюють, що їх обманюють. Додається й недовіра до офіційної статистики, яка спричиняє багато питань. До того ж з усіх боків йде суперечлива інформація, тому дуже важко вірити офіційним даним.

МОЗ сховав розширену статистику «від початку епідемії»

Після того як в соцмережах почали обговорювати недоладну ковідну статистику МОЗ, з 21 жовтня на їх сайті залишилася лише інформація щодо вакцинації та мізерна інформація за добу. Узагальнена інформація «від початку пандемії» просто зникла. Поглянемо на останню розширену інформацію із сайту МОЗ “про поширення COVID-19” станом на 19 жовтня.

Хто такі «інфіковані» і хто такі «захворілі»?

Дослідження «Оперативної інформації про поширення та профілактику COVID-19» (якої тепер там немає) на сайті МОЗ варто почати з загального числа інфікованих. На сайті МОЗ вони називаються «захворілі», хоча раніше їх вказували як «інфіковані». Позначення «всього інфіковано» досі наявне в інших джерелах. Це число складається зі щоденних «нових випадків» або «підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19», тобто позитивних тестів. Коли ці позитивні тести складають докупи, МОЗ називає це число «захворілими».

А так тепер виглядає інформація на урядовому сайті COVID-19. Зверніть увагу, як формується загальна кількість “хворих”: протестовано- нових випадків за добу- хворих. За день це «нові випадки», загалом це «хворі».

Важливо розуміти, що серед «інфікованих» значна кількість людей не має ознак (симптомів) хвороби, тобто вони не хворіють. Іншими словами «носій вірусу» не означає «захворілий».

Позитивний тест не означає
що людина хворіє

Міністр Ляшко заявляв, що ПЛР-тест на COVID-19 лише у 70% показує правильний результат, причому у цих тестів велика кількість хибнопозитивних результатів. В соцмережах поговорюють, що вони дають позитивний результат навіть якщо перед тестуванням випити апельсиновий сік… Сьогодні 80% тестів здійснюється методом ПЛР, 20% методом ІФА.

Читайте також:  92% українців, які померли “від коронавірусу”, мали іншу патологію (МОЗ)

Отже, навіть число інфікованих (носіїв вірусу) дуже неточне, а скільки людей серед них мають симптоми хвороби, тобто дійсно є «захворілими» — ми вже не дізнаємося ніколи. Відповідно до різних досліджень, у 60-80% осіб з позитивним тестом не виявляють ніяких симптомів ковідного захворювання. Таким чином, якщо взяти неодноразово доведене співвідношення 80% «безсимптомних» до 20% тих, хто хворіє на ковід в легкій, середній та тяжкій формах, можна припустити що серед визначених позитивними тестами носіїв вірусу лише 20% захворілих.  Потрібно також враховувати, що значній кількості людей результати тестів потрібні не тому, що вони відчувають симптоми захворювання, а з різних інших причин, скажімо для виїзду за кордон.

 У 60-80% осіб з позитивним тестом
відсутні симптоми коронавірусного захворювання

Показники «інфікованості» для МОЗ є дуже важливими, тому що саме на його підставі (а не на рівні реальної захворюваності!) визначаються кольори «рівнів епідемічної небезпеки». Наприклад “зелений” рівень встановлюється якщо процент позитивних тестів на ковід (методом ПЛР та експрес-тесту) становитиме менше 5% (з точністю 70%). Якби застосовувалися не показники тестів, а число справді захворілих (з симптомами хвороби), як це роблять при епідеміях грипу, то Україна перефарбувалася би в жовті та зелені кольори.

Та й визначення МОЗ «пандемія в країні» якось до цих показників не клеїться, особливо якщо згадати, що раніше під час епідсезонів хворіло на грип від 10 до 20% населення України — і це лише в окремих регіонах називали «епідемією» (зараз за весь час майже дворічної «пандемії» маємо лише 6,4% позитивних тестів у населення). Звичайне повідомлення тих часів: На грип та ГРВІ в Україні з 19 по 25 грудня 2016 захворіли 419,4 тис. осіб. За тиждень майже півмільйона! До слова, люди просто відмовляються вірити що звичний грип міг так раптово зникнути, а чому він зник — ніхто не пояснює.

«Пандемія» ковіду в Україні –
це лише 
6,4% позитивних тестів
у населення за півтора роки

До речі, якщо хтось скаже що Дельта, яка має симптоми застуди, є нібито набагато більш небезпечною ніж грип, то варто знати, що грип має майже таку саме летальність як у Дельти 0,1% і більшу ступінь заразності.

Яким ковідом сьогодні хворіють?

При порівнянні грипу з Дельтою, необхідно звернути увагу, шо МОЗ досі називає людей з позитивними тестами «захворілими на COVID-19». Утім, «коронавірусну хворобу 2019»  (coronavirus disease 2019, абревіатура COVID-19 затверджена ВООЗ як офіційна скорочена назва) спричиняв уханьский штамм коронавірусу Wuhan-Hu-1. Ця хвороба мала певні симптоми і летальність. Проіснувавши рік, уханьський штам почав зникати і зараз скрізь в світі його остаточно витіснив штам «Дельта», який суттєво відрізняється від уханьського і має іншу ніж COVID-19 симптоматику та летальність, тобто спричиняє іншу хворобу, яку правильно було би називати COVID-21. Можливо кажуть про COVID-19 за звичкою, а може, тому що наявні вакцини та протоколи розроблялися саме проти хвороби COVID-19?

Читайте також:  Ізраїль потрапив у коло «нескінченних щеплень» від COVID-19

Отже, скільки в статистиці МОЗу «хвороби COVID-19», а скільки «COVID-дельта» — невідомо. Хоча це є дуже важливим, тому що це різні хвороби з різними протоколами лікування, а летальність від уханьського штаму і летальність від Дельти відрізняється на порядок. Судячи з інформації яку нам згодовують, дослідженням захворювання «COVID-дельта» займаються чиновники та грантові експерти широкого профіля, а не науковці.

Неприродня летальність

Летальність — це статистичний показник, шо показує співвідношення числа померлих від якоїсь хвороби, до числа захворілих цією хворобою.

На сайті МОЗ летальність обчислюють як співвідношення числа померлих нібито від ковіду до числа виявлених носіїв вірусу, яких МОЗ свідомо називає «захворілими». І це є брутальною та примітивною маніпуляцією, на якій будується вся пропаганда МОЗ щодо «смертельно небезпечної пандемії». МОЗ навіть зазначає цю “летальність” за весь час спостережень — 2,3%. Перевірте, станом на 19 жовтня, за весь час «пандемії» в країні інфіковано — 2660273, летальних випадків — 61348. Тобто за даними МОЗу виходить, що одна людина з 43, що отримали позитивний результат тесту, помирає.

Скріншот екрану

Для порівняння, летальність захворілих від Дельти — 0,1%. Тобто, якщо допустити що симптоми хвороби мають 20% (чому 20% — див. вище) від числа інфікованих (носіїв вірусу), то за даними МОЗ летальність справді захворілих (з симптомами) на ковід складає десь більше 10%! Виходить, в Україні помирає десь кожний десятий захворілий на ковід! Такі дані достойні того щоб про них повідомили всі світові ЗМІ та наукові видання, а СБУ, Нацполіція та прокуратура негайно заарештувало керівництво МОЗу, головних лікарів та лікарів інфекційних відділень за можливе масове вбивство українців. 

З цього можна зробити висновок, що число “померлих від ковіду” в статистиці МОЗу завищено щонайменше вдесятеро.

За явно недостовірними даними МОЗ
помирає 1 людина з 43,

хто отримав позитивний тест

19 жовтня було госпіталізовано 2852 осіб із підтвердженими та підозрілими випадками, летальних випадків — 538. Тобто співвідношення тих хто потрапив в лікарню і померлих — 5 до 1 (Ляшко каже, що 80% летальності – в першу добу поступлення пацієнтів). Зрозуміло, що в лікарню потрапляють люди з тяжкою та середньою формами хвороби, але смертність у 20% — явно нереальний показник! Отже, або це «надуте» число померлих від ковіду, або виходить що людей у лікарнях не лікують, а вбивають! У будь-якому разі з цим мають розбиратися правоохоронні органи, хоча би тому, що під цю явно шахрайську ковідну статистику виділяються чималі кошти державного бюджету. 

Скільки людей наразі хворіє на ковід?

МОЗ повідомляє, що за весь час «пандемії в країні» станом на 19.10.21 інфіковано — 2 660 273,  одужало — 2 337 194, наразі хворіють 261 731.  Кількість тих хто «наразі хворіє» вони обчислюють віднявши від загальної за 1,5 роки кількості позитивних тестів число всіх летальних випадків і число тих хто «одужав». Звідки ж беруть число тих хто «одужав» від позитивних тестів?

Відповідь дав інтернет. Згідно з нормативними документами МОЗу, щоб вважати людину такою, що «одужала від коронавірусу», не потрібно робити повторний тест. Людину з позитивним тестом вважають «одужавшою», якщо пройшло 14 днів (час самоізоляції) від отримання позитивного результату тесту плюс 3 дні якщо не має ознак захворювання.

Отже, зрозуміло як «одужують» після позитивного тесту, але графік кількості тих хто «одужав» виглядає досить дивно. Помітно, що одужують вкрай нерегулярно (провали на графіку – це помирають в цей час, чи що?), і це також має бути науковою сенсацією світового рівня.

Скріншот екрану

Наприкінець дослідження статистики МОЗ потрібно зазначити, що для спрощення в статті не розглядався показник охоплення тестуванням, хоча він чи не найбільше дозволяє зсувати в той чи інший бік число «позитивних тестів – інфікованості – захворюваності». Тепер цей показник також відсутній на сайті МОЗ.

Влада поводиться неприродньо і люди це бачать

Стрес і страх пригничують імунітет
(Надія Жолобак)

При надзвичайних ситуаціях влада завжди намагається заспокоїти населення і не допустити паніки та чуток, щоб процес не став некерованим. Появі паніки сприяє відсутність своєчасної та достовірної інформації. У випадку з ковідом, виглядає так, що замість заспокоїти населення, влада свідомо намагається спричинити паніку, психоз і переляк — щоб налякані люди швидше побігли вакцинуватися. До того ж влада подає помітно недостовірну інформацію, на кшалт «летальність 2,3% серед тих хто має позитивний тест». В результаті влада отримала і чутки, і недовіру, і постійне викриття своєї сумнівної і перекрученої інформації колективним розумом відвідувачів соцмереж.   

Про що пишуть в соцмережах «антиваксери»

Питання, що наведені нижче, активно обговорюються великою кількістю людей, які прагнуть отримати на них відповідь, незалежно від того, буде влада ховатися від цих питань, чи не буде. Поки що ховається, тому люди знаходять  відповіді в інших — «антиваксерських» джерелах. В обговореннях «антиваксерів» часто чіпають й тему недолугої статистики від МОЗу. Антиваксерам протистоїть велика кількість проурядових ботів чи не з єдиним аргументом – все це «московська пропаганда», хоча насправді «ваксерська» московська пропаганда є такою ж самою як у українського МОЗу.

  • Влада ніколи не каже правду, не робить людям нічого доброго, отже не має підстав вірити владі щодо ковіду, тим більше влада постійно суперечить сама собі і дає неправдиву інформацію.
  • Влада не має програми покращення здоров’я нації, має лише програму вакцинації.
  • Українські ЗМІ за гроші Мінстеця просувають лише позицію МОЗу, тому в медіа не допускають альтернативної думки, щоб не втратити рекламодавця.
  • Після фальшувань статистики, особливо щодо явного завищення смертності нібито «від ковіду», МОЗу взагалі не можна вірити ні в чому.
  • Реальне збільшення загальної смертності набагато більше, ніж кількість смертей від ковіду. Медицина ослаблена руйнівною реформою, крім того вся увага приділяється лише вакцинації, через що багато інших захворювань залишилися без уваги.
  • МОЗ працює лише в інтересах фармкоманій, а не людей.
  • Вакцинатори намагаються вакцинувати якомога більше людей, у яких вже є сильний природний імунітет на коронавірус, і приписати їх незахворюваність на користь дії вакцини (інколи цю тезу обґрунтовують тим, що МОЗ не хоче випускати «сертифікат перехворілого»).
  • Остання «хвиля ковіду» це не що інше ніж звичайний осінній спалах ГРВІ. По-перше, тести на ковід показують як ковід всі ГРВІ, в т.ч. грип. По-друге, медики намагаються оформити всіх хворих як ковідних, тому що за них іде доплата. Задіяні навіть патологоанатоми, адже вони дають остаточний висновок від чого людина померла.
  • Більше 90% українців, які померли нібито “від коронавірусу”, мали іншу патологію, втім основною причиною смерті вказують ковід.
  • За статистикою 80% людей помирають «від ковіду» у віці, який перевищує середній вік життя українців, тобто насправді ці люди помирають від старості та серйозних захворювань.
  • Лікарям навмисно дають доплату «за ковідних хворих» щоб включити їх в схему фальсифікацій.
  • Щонайменше 80% українців має стійкий імунітет до ковіду, з них 3-5% перехворіли у важкій формі, 15% в легкій і середній, 80 відсотків — в “безсимптомній”, тобто фактично не хворіли, бо їх імунітет непомітно нейтралізував вірус, але антитіла і імунна пам’ять у них залишилися.
  • Вакцина проти уханьского штаму неефективна проти домінуючої зараз Дельти, це показують і дослідження, і досвід інших країн. В Ізраїлі та інших країнах Дельта інфікує вакцинованих осіб. У вакцинованих народжуються нові штами, резистентні до вакцини, тому коло щеплень нескінченне.
  • Жодна вакцина не пройшла повного циклу клінічних досліджень, її ефективність нічим не доведена і невідомо які настануть наслідки.
  • МОЗ не веде статистику летальних випадків, інвалідностей, ускладнень і побічок від вакцини, ці дані замовчуються.
  • Якщо летальність серед захворілих від Дельти знаходиться на рівні грипу 0,1%, то вона не є «смертельною хворобою» і незрозуміло, навіщо від неї взагалі вакцинувати, витрачати стільки коштів та зусиль, які можна спрямувати на лікування.
  • Насправді кількість вакцинованих, що потрапили в лікарню з ковідом, складає 6-10%. Саме такі дані називає в регіонах місцева влада. Зважаючи на загальну кількість вакцинованих 14%, це аж ніяк не доводить ефективність вакцин, якими нібито вакцинують щоб не потрапити в лікарню.
  • Якщо МОЗ тепер називає вакцинованими тих у кого 2 дози вакцини, то напевно будуть і 3я, і 4а дози… 

Кожна людина може зайти в фейсбук і переконатися що це лише невелика кількість питань, які обговорюють люди у зв’язку з майже примусовою вакцинацію. Тут не наведені численні теми обговорень неадекватних карантинних заходів, які ґрунтуються на хибній статистиці та порушеннях Конституції та законів. Влада може скільки завгодно не помічати цих важливих для людей тем, проте люди самі знаходять на них відповідь в процесі колективного обговорення та аналізу. І дарма влада думає, якщо виділити Мінстецю 25 млн грн для проведення рекламно-пропагандистської кампанії щодо вакцинації, то Мінстець зніме ці питання. Не зніме, лише спричинить своїми постановочними відосиками та замовними публікаціями ще більшу недовіру до влади. 

Леонід Петров, журналіст з вищою технічною освітою, що прослухав курс теорії ймовірностей та математичної статистики і здав по ньому залік.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!