Меркель допомогла розв’язати війну в Україні — міністр юстиції Німеччини

Merkel at a press conference after meeting with PutinМеркель закликала Путіна надати Україні контроль за кордоном
23 Жовтня 2022, 11:42

Бездіяльність Ангели Меркель після анексії Криму призвела до війни в Україні, а “Північний потік-2” був внеском Німеччини у розв’язання повномасштабної війни

Стримана політика колишнього канцлера Німеччини Ангели Меркель після анексії Криму значною мірою призвела до повномасштабної війни РФ проти України. Ситуація з безпекою в Європі зараз нагадує ту, що була у 1938 році під час режиму фюрера Адольфа Гітлера.

Таку думку висловив міністр юстиції Німеччини Марко Бушман в інтерв’ю виданню Welt. Він упевнений, що політика умиротворення агресора не може призвести до позитивного результату. Він також заявив про структурні паралелі в безпеці в Європі сьогодні і в 1938 році.

“Я бачу структурні паралелі в ситуації з політикою безпеки в Європі сьогодні і в 1938 році. Ми маємо справу з диктаторами, які висувають територіальні претензії… Тоді вважалося, що вся справа в Чехословаччині. Спочатку багато хто вважав, що вся справа в Криму. Або потім в Україні. Але це не так. Тут атаковано всю нашу систему цінностей”, – заявив Бушман.

Читайте також:  Меркель особисто підготувала економічний базис для агресії Кремля – Нейман

За його словами, поступки та потурання диктатори сприймають лише як заклик до агресії. Також він згадав часи, коли канцлером Німеччини була Ангела Меркель.

“Те, що ми, німці, просували газопровід “Північний потік-2″ після анексії Криму, було нашим внеском у розв’язання війни в Україні”, – вважає міністр.

Меркель досі хоче будувати архітектуру безпеки в Європі за участю Росії

Вже під час повномасштабної війни Меркель заявляла, що країни Європи мають будувати архітектуру безпеки у регіоні за участю Росії. На її слова вмить відреагував колишній посол України у ФРН Андрій Мельник. Він сказав, що вражений тим, що ексканцлер Німеччини, яка багато в чому сприяла збільшенню впливу Кремля на Європу, залишається такою лояльною до держави-терориста.

Читайте також:  Північний потік-2 став можливим через егоїзм Німеччини – екс-голова Європейської Ради

Про «Північний потік 2»

Газогін збудував російський «Газпром» разом із провідними енергетичними компаніями Німеччини, Франції та Австрії. Україна, а також президент США Трамп постійно наголошували, що цей об’єкт становить загрозу як для енергетичної безпеки України, так і всієї Європи.

Після того як президентом США був обраний Байден, він відмінив санкції Трампа і дозволив добудувати ПП2. Втім після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну від запуску «Північного потоку 2» все ж відмовилися.

Читайте також:  Відмова від АЕС стала однією з ключових помилок Меркель – Daily Telegraph

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!