- Поштівка - https://poshtivka.org -

Меркель допомогла розв’язати війну в Україні — міністр юстиції Німеччини

Бездіяльність Ангели Меркель після анексії Криму призвела до війни в Україні, а “Північний потік-2” був внеском Німеччини у розв’язання повномасштабної війни

Стримана політика колишнього канцлера Німеччини Ангели Меркель після анексії Криму значною мірою призвела до повномасштабної війни РФ проти України. Ситуація з безпекою в Європі зараз нагадує ту, що була у 1938 році під час режиму фюрера Адольфа Гітлера.

Таку думку висловив міністр юстиції Німеччини Марко Бушман в інтерв’ю виданню Welt. Він упевнений, що політика умиротворення агресора не може призвести до позитивного результату. Він також заявив про структурні паралелі в безпеці в Європі сьогодні і в 1938 році.

“Я бачу структурні паралелі в ситуації з політикою безпеки в Європі сьогодні і в 1938 році. Ми маємо справу з диктаторами, які висувають територіальні претензії… Тоді вважалося, що вся справа в Чехословаччині. Спочатку багато хто вважав, що вся справа в Криму. Або потім в Україні. Але це не так. Тут атаковано всю нашу систему цінностей”, – заявив Бушман.

Читайте також:  Меркель особисто підготувала економічний базис для агресії Кремля – Нейман [1]

За його словами, поступки та потурання диктатори сприймають лише як заклик до агресії. Також він згадав часи, коли канцлером Німеччини була Ангела Меркель.

“Те, що ми, німці, просували газопровід “Північний потік-2″ після анексії Криму, було нашим внеском у розв’язання війни в Україні”, – вважає міністр.

Меркель досі хоче будувати архітектуру безпеки в Європі за участю Росії

Вже під час повномасштабної війни Меркель заявляла, що країни Європи мають будувати архітектуру безпеки у регіоні за участю Росії. На її слова вмить відреагував колишній посол України у ФРН Андрій Мельник. Він сказав, що вражений тим, що ексканцлер Німеччини, яка багато в чому сприяла збільшенню впливу Кремля на Європу, залишається такою лояльною до держави-терориста.

Читайте також:  Північний потік-2 став можливим через егоїзм Німеччини – екс-голова Європейської Ради [2]

Про «Північний потік 2»

Газогін збудував російський «Газпром» разом із провідними енергетичними компаніями Німеччини, Франції та Австрії. Україна, а також президент США Трамп постійно наголошували, що цей об’єкт становить загрозу як для енергетичної безпеки України, так і всієї Європи.

Після того як президентом США був обраний Байден, він відмінив санкції Трампа і дозволив добудувати ПП2. Втім після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну від запуску «Північного потоку 2» все ж відмовилися.

Читайте також:  Відмова від АЕС стала однією з ключових помилок Меркель – Daily Telegraph [3]