У Києві відбулася прем’єра фільму «Лобановський назавжди»

У Києві відбулася прем’єра фільму «Лобановський назавжди» Поштівка
30 Листопада 2016, 09:50

Ввечері 29 листопада в київському кінотеатрі «Жовтень» відбулася прем’єра українського документального фільму «Лобановський назавжди». Публіці, яка заповнила найбільший зал кінотеатру «Жовтень», картину представила знімальна група фільму на чолі з режисером Антоном Азаровим.

«Декілька днів тому ми повернулися з Мілану, чудового міста, славного своїми футбольними традиціями. Мілан пам’ятає гру Андрія Шевченка, вихованця Валерія Васильовича. Наш фільм брав участь у незвичайному кінематографічному змаганні – міжнародному фестивалі Sport Movies & TV.

В конкурсі змагалися за перемогу 145 картин з різних країн світу. І десь 50 фільмів-конкурсантів були присвячені футболу. Був там і повнометражний фільм про футбольний клуб «Барселона», знятий італійськими кінематографістами. І що я можу сказати: Валерій Васильович знову переміг Барсу!» – розповів про здобуття першого призу на фестивалі Sport Movies & TV продюсер картини та журналіст Сергій Полховський.

Багата хронікальними кадрами картина розповідає про життя та кар`єру  Валерія Васильовича Лобановського, славетного тренера київського «Динамо» та збірної СРСР. В широкий прокат стрічка «Лобановський назавжди» вийде 1 грудня.

Джерело:

Cultprostir