Спецпрокурор США Мюллер заявив, що Манафорт заробив понад 60 млн доларів в Україні — Bloomberg

Українсько-американський оперативник, який консультував Національний комітет Демократичної партії, зустрівся з дипломатами в посольстві України у Вашингтоні в спробі викрити зв'язок між Трампом, головним помічником кампанії Полом Манафортом (на фото) і Росією.Пол Манафорт
30 Липня 2018, 21:31

Спецпрокурор США Роберт Мюллер заявив, що екс-голова виборчої кампанії Дональда Трампа та колишній радник президента Віктора Януковича Пол Манафорт заробив понад 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні.

Про це Мюллер розповів напередодні засідання суду, передає Bloomberg.

Прокурори команди Мюллера мають намір довести, що Манафорт заробив таку суму і «не вказав значний відсоток цих доходів у своїй податковій декларації». Це зазначається у поданні Мюллера до федерального суду в Александрії, штат Вірджинія.

30 липня повідомлялося, що Манафорт у 2014-му співпрацював із чинним міським головою Києва Віталієм Кличком.

Раніше слідчі спеціального прокурора США Роберта Мюллера надали близько 300 документів у справі екс-голови виборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта, які розкривають деталі його співпрації з екс-президентом України Віктором Януковичем, «Партією регіонів» та «Опозиційним блоком».

15 червня суд у Вашингтоні ухвалив рішення про взяття під варту екс-радника передвиборної кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта. Суддя ухвалив таке рішення після того, як адвокати Мюллера, який розслідує також втручання РФ у вибори США, повідомили, що Манафорт намагався втрутитися у справи свідків. Манафорта у США звинувачують у відмиванні грошей, ухиленні від сплати податків і шахрайстві. Спецпрокурор США Мюллер оприлюднив список із 500 речових доказів у справі Манафорта.

Крім того, справу, у які фігурує Манафорт, розслідують і в Україні. Його звинувачують у тому, що він отримав понад 12 мільйонів доларів від Партії регіонів з 2007 по 2009 роки.