Штам “Дельта” може стати загрозою для нової політики Байдена, – WP

24 Липня 2021, 23:23

Швидке зростання числа випадків коронавируса, спричинених штамом “Дельта”, за останній місяць серйозно звернуло увагу американської влади на пандемію. В результаті погіршення ситуації, COVID-19 можуть знову включити до порядку денного президента США Джо Байдена.

Про це повідомляє The Washington Post.

В адміністрації Білого дому сподівалися відійти від порядку денного з коронавирусной інфекцією, зосередивши увагу на інших пунктах.

Проте у Білому домі вищі посадові особи все більше турбуються через рівень захворюваності. Також викликає побоювання низький рівень вакцинації в низці штатів.

Читайте також:  “США страждають”: Байден пожалівся на поширення теорій змови

За даними джерел в адміністрації Байдена, команда президента нібито була готова до сплеску захворюваності. Але  чиновники не допускали, що інфікування буде настільки масштабним, а вакцина настільки неефективною.

Офіційні особи зараз вивчають моделі, які прогнозують від декількох тисяч нових випадків COVID-19 до більш ніж 200 тис. щодня восени.

Політичний консультант Корнелл Белчер звернув увагу, що, якщо хворіють сотні тисяч американців, такий розклад проблематичний для будь-якого глави держави.

Вищі посадові особи запевняють, що Байден не збирається припиняти свої зусилля по вакцинації і боротьбі з пандемією.

Читайте також:  В Ізраїлі 70% важких випадків ковіду – у повністю вакцинованих

Втім, адміністрація Джо Байдена поки не змогла домогтися поставленої мети – вакцинації хоча б однієї дозою 70 відсотків дорослого населення. Цей показник досягнутий тільки в трьох штатах. Президент Байден марно намагаєтьсяь прискорити вакцинацію американців. Однак її темпи надто повільні. В даний час дві дози вакцини отримали близько 49 відсотків дорослого населення США. Головною причиною уповільнення в Білому домі вважають поширення неправдивої інформації про вакцини, а головними майданчиками цього поширення – соціальні мережі.

Раніше президент США Джо Байден заявив, що соцмережі вбивають людей через дезінформацію, бо пандемія коронавірусу пощирюється тільки на тих, хто ще не прищепився. Facebook у відповідь заявив, що соцмережа не винна за провал у виконанні початкових планів з вакцинації в країні.

Нагадаємо, минулого тижня прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі заявила, що користувачів, що поширюють дезінформацію, слід банити в усіх соціальних мережах, якщо вони забанені на одній платформі.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!