Пенсійні виплати через російські банки зупинять наступного місяця

27 Березня 2017, 10:18

Пенсійні виплати через філіали російських банків в Україні, проти яких запроваджені економічні санкції, офіційно зупинять вже із 1 квітня цього року.

Відповідні дані оприлюднені на офіційному ресурсі Пенсійного фонду.

У фонді відзначили, що обмежується співпраця та посередницька діяльність із тими установами, які володіють держкапіталом РФ.

Посилаючись на указ президента, пенсіонерам пропонують знайти альтернативні варіанти для отримання нарахувань. Зокрема, радять заключити договір з іншими банками тим, хто мав рахунки у ПАТ “Сбербанк”, ПАТ “ВіЕс Банк”, ПАТ “Акціонерний комерційний промисловоінвестиційний банк”, ПАТ “ВТБ БАНК” та ПАТ “БМ БАНК”

Представники Пенсійного фонду уточнили, що шукати фінустанову потрібно за місцем проживання, або можна оформити через найближче відділення поштового зв’язку. Крім того, дата виплат залишається незмінною.

Передусім українцям радять подати заяву у районне управління ПФ за місцем перебування на обліку або в управління по координації та контролю за виплатою пенсій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що керівництво філіалу російського  “Сбербанку” в Україні планує шукати альтернативні ринки через запровадження санкцій.