Обсяги електронної комерції в Індії за п’ять років перевищать $ 100 млрд

Обсяги електронної комерції в Індії за п’ять років перевищать $ 100 млрд Поштівка
29 Липня 2016, 10:09

Результати дослідження Асоціації торгово-промислових палат Індії (ASSOCHAM) та консалтингової компанії «ПрайсуотерхаусКуперс» (PwC) показують, що ринок електронної комерції Індії, що на даний час оцінюється у  $ 25 млрд, до 2020 року може зрости до  $ 80 млрд, а через п’ять років може перевищити  $ 100 млрд. Про це повідомляє “Ukrposht.blogspot.com“.

Для того щоб відповідати такому зростанню попиту, у країні потрібно розширити інфраструктуру доставки. «Очікується, що в найближчі роки онлайн-компанії інвестують близько $ 6–8 млрд в логістику, інфраструктуру та склади», – вважають в Асоціації:

Генеральний секретар Асоціації пан Д. С. Рават (D. S. Rawat) пояснив: «Інновації дуже важливі для цього сектору, оскільки завжди є попит на більшу доступність і швидшу доставку за нижчими тарифами. Компанії повинні будуть інвестувати в автоматизацію, одночасно розумно використовуючи існуючі ресурси».

У дослідженні висловлено думку про необхідність більших інвестицій у сектор авіаперевезень.

У своїй заяві щодо дослідження Асоціація зазначає: «На даний час рівень перевезення авіавантажів дуже слабо розвинутий – лише декілька аеропортів мають оснащення для обробки великих обсягів експрес-посилок. Відповідно до того як електронна комерція набиратиме обертів і розповсюджуватиметься на міста II та III рівнів, зростатиме потреба в розширенні авіаційних вантажних сполучень з малими містами. До 2025 року галузь інвестує близько $ 8 млрд».

Обсяги електронної комерції в Індії за п’ять років перевищать $ 100 млрд