Керівник залу віп-обслуговування в аеропорту “Бориспіль” заробляє кількасот тисяч гривень на місяць

Бориспіль
26 Квітня 2018, 15:11

361 тисяч 200 гривень зарплатні отримав у березні Назім Мамедов, керівник Державного підприємства “Зал офіційних делегацій”, що в аеропорту “Бориспіль”

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на сайті НАЗК.

ДП “Зал офіційних делегацій” надає комплекс послуг із віп-обслуговування пасажирів в Міжнародному аеропорту “Бориспіль”. Зокрема, індивідуальну зустріч або посадку пасажирів на літак, оформлення авіаперевізних документів, реєстрація на рейс висококваліфікованим персоналом зі знанням іноземних мов, доставку пасажирів та ручної поклажі до або від літака автотранспортом підвищеної комфортності, проходження паспортного і митного контролю через спеціально обладнані пункти безпосередньо в залі очікування.

Минулого року Назім Мамедов отримав 680 тисяч 282 гривень заробітної плати, а також подарунок у негрошовій формі на суму 60 тисяч гривень. Готівкою посадовець зберігає 12 тисяч доларів.

У його власності є квартира в Сімферополі. У Києві має спільне помешкання з дружиною . Також він вказав, що користується квартирою сестри в місті Біла Церква. Крім того, у Києві він користується квартирою громадянина України Миколи Осіпенка.

Нагадаємо, що Назім Мамедов став керівником Державного підприємства “Зал офіційних делегацій” у червні 2017 року, а з травня 2016 року був виконуючим обов”язки директора цього підприємства.

Джерело:

Експрес-онлайн