Суддя, що відпустив Юру Єнакіївського, разом із родиною скупив пів-Позняків

У судді та його родини є сім квартир і чотири будинки

Суддя Апеляційного суду Києва Віктор Глиняний, який отримав рекордну кількість скарг, разом з матір’ю, невісткою, тещею та колишніми дружинами володіє сымома квартирами та чотирма будинками у столиці. Про це повідомляє проект «Декларації», передає “Bihus.info”.

Сам Глиняний задекларував квартиру на 72 кв. м у київському мікрорайоні Позняки, а також будинок площею 174 кв. м на околиці міста.

Його молодший син Сергій працює заступником начальника інформаційно-аналітичного відділу Департаменту з розслідувань особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ.

У своїй декларації він вказав, що користується квартирою на 100 кв. м. Це помешкання у новобудові на вул. Олени Пчілки, 5 належить його бабусі по лінії матері Ользі Онищенко.

До того ж Ольга Онищенко є власницею будинку на 120 кв. м на вул. Криничній. Будинок розташований на околиці столиці напроти дому самого судді.

«9 лютого 2015 року дружина Сергія Глиняного Юлія отримала в подарунок ще одну 54-метрову квартиру на Позняках – на вулиці Кошиця 10/21. Юлія Глиняна працює консультантом у Вищому спеціалізованому суді», – зазначається у матеріалі.

Старший син Глиняного Олександр очолює слідче управління СБУ Києва та області, а його дружина Марина працює секретарем судового засідання Дніпровського райсуду.

«Згідно витягу із Реєстру речових прав на нерухоме майно, колишня дружина Віктора Глиняного Людмила володіє 188-метровим будинком у провулку Шевченка на околиці Києва та ще одним невідомої площі у селищі Гора поблизу столиці. Також їй належать дві квартири у мікрорайоні Позняки – одна на Олени Пчілки, 4, інша – у новобудові по вулиці Урлівській, 23. Ще дві сусідні квартири у цьому ж будинку на Урлівській записані на 78-річну матір судді Маргариту Глиняну», – повідомив проект «Декларації».

Як відомо, Віктор Глиняний працює суддею з 1993 року. За даними проекту Prosud, протягом останніх декількох років він встиг стати абсолютним рекордсменом в Апеляційному суді за кількістю поданих на нього скарг.

Окрім того цей суддя лише упродовж останніх пару років засвітився у низці скандальних справ – таких як розгляд скарг Олександра Єфремова, Геннадія Корбана, Романа Насірова, Стаса Краснова.

У 2016 році суддя Глиняний у складі колегії скасував дозвіл на затримання Юрія Іванющенка, що в подальшому стало підставою для його зняття з міжнародного розшуку.