Британський ресторатор бореться з інтернет-залежністю відвідувачів за допомогою глушилок

Британський ресторатор бореться з інтернет-залежністю відвідувачів за допомогою глушилок Поштівка image 1Бар Gin Tub в місті Хов (Hove) в Великобританії, в графстві Східний Суссекс.
7 Серпня 2016, 10:17

Британський ресторатор вмістив свій бар в “клітку Фарадея” щоб блокувати сигнали мобільних телефонів, в спробі заохотити спілкування віч-на-віч.

Власник одного з барів в британському Східному Сассексі встановив в своєму закладі глушилки для мобільного зв’язку. Таким чином чоловік вирішив боротися з тим, що відвідувачі його закладу сидять, втупившись в екрани своїх гаджетів, а не спілкуються один з одним. Про це повідомляє BBC News.

Tyler told the BBC that he built his Faraday cage out of silver

У своєму закладі Стів Тайлер (Steve Tyler) змонтував так звану клітку Фарадея – металеву конструкцію, яка захищає від зовнішніх електромагнітних полів. Ресторатор вмонтував срібну фольгу в стінах і дротяну мідну сітку в стелі бару Gin Tub в місті Хов (Hove) в Великобританії, в графстві Східний Суссекс.

NoPhones_Tyler told the BBC that he built his Faraday cage out of silver

За словами Тайлера, він хоче змусити людей «взаємодіяти з реальним світом» і згадати про те, як потрібно спілкуватися. «Якщо той, з ким ви прийшли, пішов до вбиральні, мобільний телефон ізолює вас від розмов з іншими людьми», – додає власник закладу.

Tyler told the BBC that he built his Faraday cage out of silver 7

Крім того, на столах Тайлер встановив старі дротяні телефони, якими гості можуть скористатися для того, щоб запросити своїх друзів або зателефонувати до сусіднього столика. Таким чином, відвідувачі не залишаються повністю ізольовані від зовнішнього світу.

На столах Тайлер встановив старі дротяні телефони, якими гості можуть скористатися для того, щоб запросити своїх друзів або зателефонувати сусіднього столика

Британський ресторатор бореться з інтернет-залежністю відвідувачів за допомогою глушилок