Як боротися з «відкладенням солей» в організмі

Як боротися з «відкладенням солей» в організмі Поштівка

Захворювання з назвою “відкладення солей” в медицині не існує. Зазвичай під цим виразом на увазі будь-яку хворобу суглобів, що супроводжується обмеженням обсягу рухів, болями і хрускотом. Підхід до лікування таких станів повинен бути комплексним.

У гострому періоді, коли біль в суглобах не дає спокою, приймайте нестероїдні протизапальні препарати. Віддавайте перевагу сучасним лікарським засобам з мінімальною кількістю побічних ефектів, наприклад, таблеткам, що містить мелоксикам або німесулід. Якщо ви обмежені в фінансах, приймайте препарати диклофенаку натрію і індометацину, але тільки після їжі для зменшення ризику пошкодження слизової шлунка.

У разі сильного болю крім таблеток, використовуйте мазі, що володіють протизапальною дією. Наносьте їх на шкіру в області хворобливих суглобів 2-3 рази на день.

Курсами по 3 місяці пийте препарати, які відносяться до групи хондропротекторів. Вони захищають хрящову тканину суглобів від подальших ушкоджень. Після закінчення курсу зробіть перерву на 6-8 тижнів і відновите лікування.

Приймайте хвойні ванни. 300 г соснових гілок і шишок залийте 1,5 літрами окропу. Накрийте ємність кришкою і настоюйте протягом 12 годин. Потім процідіть отриманий настій і додайте в теплу воду (36-38 градусів) при прийнятті ванни. Тривалість процедури становить 15-20 хвилин. Потім не обполіскувати водою, а просто витріть тіло рушником. Повторюйте хвойні ванни через день протягом 3 тижнів.

Після того як болі вщухнуть, приступайте до занять фізкультурою. Це може бути як спеціально розроблений комплекс лікувальної фізкультури для хворобливих суглобів, так і найпростіші рухи (згинання, розгинання, повороти). Поступово збільшуйте навантаження і обсяг рухів у суглобах.