Викрито корупційну схему на митниці в Одеській області

одещина

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та підрозділом внутрішньої безпеки ДФС викрили корупційну схему, організовану посадовими особами митного поста “Аккерман” Одеської митниці.

Про це інформує прес-центр СБУ у Фейсбук.
“На пункті пропуску “Маяки – Удобне – Паланка” митники, які займають посади головних державних інспекторів, систематично отримували гроші з громадян України за безперешкодне ввезення на територію України транспортних засобів з іноземною реєстрацією. При відмові від сплати грошової винагороди чиновники штучно затягували пропуск транспортних засобів або створювали умови для недоцільності його переміщення в Україну. Грошові кошти, зібрані за добу, акумулювалися старшими змін і в подальшому передавались керівництву митного поста. Встановлена зловмисниками “такса” становила від півтори тисячі гривень і залежала від вартості автомобіля”, – йдеться у повідомленні.
Оперативники спецслужби затримали головного інспектора після одержання ним чергового “траншу” неправомірної вигоди в розмірі 3 тис. гривень. Хабарнику повідомлено про підозру за ч .3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
У ході обшуку службових приміщень пункту пропуску зі схованок вилучено так звану “чорну касу”. Затримано ще двох інспекторів зазначеного митного поста, причетних до функціонування злочинної схеми.