Війна в Україні: Сполучені Штати не можуть перемогти з Байденом на чолі.
За даними ЗМІ та невдалого зовнішньополітичного істеблішменту: “ви або підтримуєте надання Україні необмеженої кількості чистих чеків, виписаних американськими платниками податків, поки кордони Америки перетинаються нелегальними мігрантами, або ви пропутінські”. Ніщо не може бути так далеким від істини. Це не бінарний вибір. Це просто ще один хибний вибір, наданий нам тими ж кмітливими «інтелектуалами», які подарували нам В’єтнам та Ірак і з ганьбою повернули Афганістан Талібану.
Як людина, яка більше десяти років займалася бізнесом і фінансами, я балотувалася до Конгресу, аби виправити наш руйнівний державний борг, зламану систему охорони здоров’я та обтяжливі правила. …мені довелося взяти безпосередню участь у серйозних кризах національної безпеки за кордоном – мати справу з евакуацією американців з Афганістану та великою війною в Європі. Можливо, я могла би написати книгу про все те, чого навчилася, перебуваючи в Європі, на Близькому Сході та на фронті розтерзаної війною Україні, але зараз не час писати книги. Письменників у нас і так забагато. Це нагадує мені слова Цицерона під час падіння Римської республіки: «Часи погані. Діти вже не слухаються батьків, і кожен пише книжку».
Ситуація в Україні складна і небезпечна. На жаль, мої заклики до Конгресу та адміністрації Байдена здійснити належний нагляд і чітку стратегію для України в липні 2022 року загалом не були виконані, і я мала рацію, коли сказала на початку російського вторгнення в Україну, що якщо ми рішуче не розберемося з Росією, то будемо мати подальшу ескалацію конфліктів. Тепер світ у вогні. Росія знову наступає на Україну; Ізраїль, наш ключовий союзник на Близькому Сході, зазнав нападу терористів ХАМАС; Іран знаходиться на межі отримання ядерної зброї; Підтримувані Іраном хусити, яких адміністрація Байдена виключила зі списку терористів і надала 1 мільярд доларів замість допомоги Україні, атакують наші кораблі; а підтримувані Іраном терористи напали на нашу базу в Сирії, вбивши американців. Тим часом Китай продовжує демонструвати свої військові сили на світовій арені та погрожує Тайваню.
На жаль, нашою зовнішньою політикою керують автори книг із вашингтонської бульбашки: 25-річні випускники коледжів і наївні політичні креатури, які погано розуміють реальну ситуацію на місці та агресивні зусилля наших супротивників змінити світовий порядок. Можливо, вони пропустили спільну заяву Путіна та Сі 4 лютого 2022 року, в якій викладено плани щодо «трансформації архітектури глобального управління та світового порядку».
Очевидно, можна сказати, кому адресована заява. Україна просто стала однією з перешкод амбіціям Росії та Китаю, оскільки проамериканські та прозахідні настрої українського народу становили небезпеку для режиму Путіна, а також зусилля Трампа підштовхнути Україну до заборони Китаю використовувати її важливі ресурси. Ми знаємо, які країни будуть наступними в списку, але ми мало робимо для стримування, про що свідчить нещодавнє рішення Байдена призупинити експорт рідкого природного газу.
На всьому цьому, два роки війни, відважні молоді українці гинуть в окопах, у той час як некомпетентність, політичні ігри, російське проникнення та корупція буяють серед української бюрократії та керівних еліт. Широко розповсюджена корупція серед російських керівних еліт також шкодить російському народу, як і жорстокий тиран з КГБ, який керує країною, все ще замислюючись над розпадом Радянського Союзу, називає, що це було «найбільшою геополітичною катастрофою століття». Але він забув згадати у своєму нещодавньому інтерв’ю, що Русь ІХ століття, за якою він мріє, насправді була Київською Руссю, і Монголія матиме претензії на Сибір, якщо ми повернемося так далеко назад.
У 1993 році на Україну, третю за величиною ядерну країну за її арсеналом, тиснули, щоб вона відмовилася від ядерної зброї в обмін на запевнення своєї територіальної цілісності з боку Росії, Великої Британії та США. Наслідки програшу України у цій війні визначалися би також і з-за нерозповсюдження ядерної зброї. На жаль, я не вірю, що Україна зможе виграти цю війну з президентом Байденом на чолі та стратегією його адміністрації «не програти». З цією стратегією ви ніколи не виграєте, але насправді можете програти. Ми також повинні вирішувати конфлікти не за допомогою стратегій «скільки потрібно», а за допомогою стратегій «якомога швидше».
Ніхто не знає, що зробив би президент Трамп в Україні, але ми знаємо, що він зробив, а чого не зробили президенти Обама і Байден. Президент Трамп надав Україні летальну зброю, витіснив Китай, вимагав від Німеччини зменшити свою залежність від російського газу, тиснув на НАТО, щоб збільшити військові витрати, і розпочав внутрішнє виробництво енергії, щоб зменшити залежність від російської енергії. Ми також знаємо, що президент Трамп не любить, щоб Америка програвала, і ми можемо очікувати повернення миру Трампом через політику сили. Ймовірно, наступні вибори в США визначать результат цієї війни, а тим часом Україні потрібно вижити.
Конгрес має позичати, а не надавати летальну зброю Україні з належною підзвітністю (Байден ніколи не посилався на ленд-ліз, прийнятий Конгресом майже два роки тому), тиснути на український уряд, щоб він перевів свою економіку на військовий режим, як це вже зробила Росія, посилити нафтові санкції проти Росії та чинити тиск на європейців, щоб вони збільшили військову допомогу та почали конфіскацію російських суверенних активів. Американці мають повне право вимагати від своїх лідерів поставити їхні потреби та захист наших кордонів на перше місце, але ми також щедрі люди і розуміємо необхідність захищати наших союзників і вільний світ від тиранів, таких як Путін і Сі. Нам не потрібно виписувати порожні чеки. Ми можемо бути розумними й позичити Україні те, що їй потрібно, щоб виграти війну, захищаючи насамперед інтереси Америки.
Вікторія Спартц
War in Ukraine: United States cannot lose to Russia and China but cannot win with Biden in charge.
Додатково
Представниця Республіканської партії Вікторія Спартц оголосила про намір залишити Конгрес США. У 2024 році республіканка не буде балотуватися на жодну посаду.
За даними ЗМІ, рішення Спарц розчищає шлях для депутата Джима Бенкса в конкурентній боротьбі на передвиборах республіканців у Сенат в Індіані.
Окрім цього, республіканка відмовляється від участі в боротьбі за місце, яке обіймає сенатор-республіканець Майк Браун. Він балотується на посаду губернатора.
“Я виграла багато важких боїв для людей та наполегливо працюватиму, щоб виграти ще кілька в наступні два роки. Однак бути мамою, яка працює, важко, і мені потрібно більше часу проводити з двома моїми старшокласницями, тому я не буду балотуватися на жодну посаду у 2024 році”, — заявила Спартц.
Нагадаємо, Вікторія Спартц стала першим членом Конгресу родом з України. Вона відома своєю позицією щодо України.