Відстежується все: ВКонтакте почав показувати кількість переглядів постів

Соціальна мережа ВКонтакте тепер дозволяє побачити кількість переглядів записів — лічильники переглядів видно всім, вони знаходяться в нижньому правому куті.

Нововведення вже працює як у веб-версії, так і в додатку.

“Іноді кількість позначок “подобається” не показує, наскільки запис дійсно цікавий — реальна кількість переглядів завжди в рази більше. Тому ми вводимо новий показник: кількість переглядів. Лічильник переглядів допоможе максимально швидко відстежувати інтерес до запису: щоб перегляд зарахувався, користувач не повинен робити додаткових дій”, — пояснив керівник веб-розробки соціальної мережі Вадим Дорохов на своїй сторінці в соцмережі.

Кількість переглядів видно всім користувачам як на власній сторінці, так і на сторінках друзів і пабліків. Втім, на деяких постах вони можуть бути відсутніми. Як повідомив прес-секретар київського штабу ВКонтакте Влад Лєготкін, перегляди видно тільки на нових записах — починаючи з грудня.

“Новий показник стане додатковим джерелом зворотного зв’язку і мотивації для авторів контенту, який підкаже, яка інформація викликає найбільшу цікавість”, — підкреслив Леготкин.

Раніше повідомлялося, що соцмережа ВКонтакте заявила про новий рекорд відвідуваності в Україні.

Джерело:

НВ