Успіх онлайн-магазинів призвів до скорочення працівників торгівлі в США на 1,2 мільйона чоловік

Успіх онлайн-магазинів призвів до скорочення працівників торгівлі в США на 1,2 мільйона чоловік Поштівка

Популярність і ефективність інтернет-магазинів, включаючи Amazon і eBay, дозволили скоротити потребу в працівниках в сфері роздрібної торгівлі США.

Такі дані наводить аналітик JPMorgan Chase Майкл Феролі, передає Інтерфакс-Україна.

Зараз в ритейлі працює на 1,2 млн менше американців, ніж у разі, якби онлайн-ритейлерів не існувало, наводить MarketWatch результати його дослідження.

Це пов’язано з тим, що компанії, які продають товари в інтернеті, набагато більш продуктивні – обсяг річних продажів в розрахунку на одного співробітника у них становить $ 1,27 млн. ​​проти $ 279 тис. у традиційних рітейлерів.

Як наслідок, вони можуть дозволити собі платити більш високі зарплати. Середня погодинна оплата праці працівників інтернет-магазинів в червні становила $ 27,14 порівняно з $ 17,92 у середньому по галузі.

Згідно з офіційною статистикою, продуктивність праці в секторі онлайн-торгівлі в 2015 році зросла на 6%, тоді як в цілому в США цей показник підвищився всього на 0,8%. Тим часом, частка американців, що працюють в сфері роздрібної торгівлі, скоротилася в 2016 році до 11% з 11,6% в 2000 році.