Уряд Гройсмана «поховав» авіаційну галузь України, – Кармазін

"Антонов" будуватиме літаки нового покоління Поштівка image 2

Авіаційну галузь України нинішній уряд «поховав». Також сьогодні знищено космічну галузь і кораблебудування.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат України II, III, IV, VI скликань Юрій Кармазін.

«Я хочу, щоб ми перейшли до оцінки роботи уряду і проаналізували його роботу по галузях. Перше, на чому я б зупинився – авіаційна та космічна галузь України. От я вже два роки захищаю голову трудового колективу 410-го заводу цивільної авіації. Бо прийшла влада «бариг» і скоротила людей в 4 рази. У них зараз на заводі стоїть тільки 3 літачки під ремонт. Моторне виробництво взагалі зупинилося! Але це єдиний в Україні завод, який може виробляти гелікоптери за стандартами НАТО!», – наголосив Кармазін.

Також політик зауважив, що завод «Антонов», який випустив найбільший і найпотужніший у світі транспортний літак, сьогодні не має реальних замовлень і, фактично, перебуває на межі загибелі.

«Завод «Антонов» мав дуже хороше азербайджанське замовлення. І на початку відбувалися домовленості із чудовими, нормальними людьми. Але потім втрутилася корупційна складова, азербайджанцям озвучили цифру і тоді вони схопилися за голови і сказали, що за такі кошти вони самі побудують літаки. Але вони пішли іншим шляхом – забрали з України найкращих 50 людей, які закінчили з «червоним» дипломом факультети авіації. Пізніше прийшли китайці і забрали з України вже 500 найкращих фахівців авіаційної галузи. І це при тому, що для того, аби вивчити та підготувати одного фахівця з авіації, потрібні роки. А хто залишився в Україні – пенсіонери та технічні працівники», – відзначив гість програми.

Юрій Кармазін додав, що влада призначила своїх заступників керівника на підприємстві, «Антонов» передали «Укроборонпрому».

Тому, підсумував пан Кармазін, авіаційну галузь України цей уряд «поховав».

«Але тут ще з’являєтеся фірма «ICU», якою зараз керує Пасеньов, а до того – Гонтарева і Соловйов, який є першим заступником голови російського «ВТБ банку». Ця фірма планує вирізати Гостомель, де є величезний аеродром, який треба розвивати. Також у Харкові є авіаційний завод. Але що зараз відбувається, – вирішили будувати там будинки. Але там «АН-74» роблять! Це літаки, які б навіть Трамп для себе купив. Тому робіть їх, пане Гройсман!», – закликав Юрій Кармазін.

Політик додав, що окрім авіаційної галузі, в Україні знищено і космічну галузь, а також кораблебудування.

«Все поховали! Тому нам треба зупинити цих Гройсманів, Порошенків та Парубіїв»,– заявив Юрій Кармазін.