Українці здійснюють більшість покупок в інтернеті

Українці здійснюють більшість покупок в інтернеті Поштівка

У 1-му півріччі 2016 року виручка від покупок в інтернеті була вдвічі більшою, ніж за аналогічний період 2015-го. Наприклад, на торговому інтернет-майданчику Prom.ua, який входить до групи компаній Еvo, витратили 4 млрд грн.

Про це повідомляє Еvo.business.

“Розмір середнього чеку за рік майже не змінився і становив 862 гривні. Це означає, що зростання відбулося не через подорожчання товарів, а винятково за рахунок збільшення кількості замовлень”, – пише видання.

Кількість замовлень в середньому зросла на 70% порівняно до аналогічного періоду 2015 року, але категорії збільшуються нерівномірно.

“Окремі категорії товарів, наприклад, електроніка і побутова техніка, певний час розвивалися бурхливо, і вже наблизилися до “точки насичення”, що уповільнило темпи зростання спеціалізованих майданчиків. Натомість такі категорії, як одяг або меблі зараз зростають швидше за ринок”,– зазначив директор з маркетингу групи компаній EVO Олексій Філановський.

Найбільшим попитом у он-лайн-покупців у 1-му кварталі 2016 року користувались такі категорії товарів: одяг і аксесуари (понад 1,3 млн замовлень), товари для дому і саду (понад 700 тис. замовлень), краси і здоров’я (майже 530 тис. замовлень). Лише на четвертому місці – техніка і електроніка (близько 460 тис. замовлень). А от серед 10 товарів, які користувалися найбільшим попитом у 1-му півріччі 2016 року, сім – це предмети гардеробу.