У Жмеринці вирощують королівські креветки

У Жмеринці Вінницької області відкрилося підприємство з вирощування креветок. У приміщенні колишньої хутряної фабрики цілих три поверхи відведені під вирощування королівських креветок. Будівлю повністю відремонтували, встановили обладнання і запустили першу партію малька.

Головне обладнання – це резервуари з водою. На першому поверсі вже запустили партію королівських креветок. Мальок зовсім крихітний, прозорий, тому побачити його нелегко. Годують креветок спеціальним кормом. За п’ять місяців ракоподібні виростуть до 12 сантиметрів.

«У так званих акваріумах сьогодні 180 тисяч штук малька. Вони потребують догляду і дотримання всіх умов. Важливим є температурний режим. Вода має температуру 29-30 градусів, температура в приміщенні 33-34 градуси тепла. Завжди контролюємо вміст солі, амонію, кислотність, жорсткість води », – каже працівник підприємства.

На повну потужність підприємство планує заробити вже за півроку. Власники кажуть, що готові продавати королівські креветки всім, головне, щоб був попит. У планах поставки не тільки на український ринок, а й до Європи.

Джерело:

agroportal.ua