У Росії до 8 березня набирають популярності сервіси оренди букетів

Напередодні 8 березня в “Інстаграмі” та “ВКонтакте” з’явилися сервіси з оренди квітів для дівчат, охочих зробити святкові фото.

За окрему плату підприємці пообіцяли доставити порожні пакети з дизайнерських бутіків.

Послуги багатьох сервісів схожі: дівчатам пропонується замовити букет з 101 троянди додому, де їм нададуть 10 хвилин на фотографії. Автори гарантують клієнтам повну конфіденційність.

Вартість послуги – від 700 до 1000 рублів. Оренда дизайнерського пакету в середньому обійдеться в 300 рублів.

Незабаром на незвичайний бізнес звернули увагу користувачі соцмереж.

Також пропонується додаткова послуга для тих, хто не встиг зробити всі необхідні знімки: “Якщо ви хочете замовити букет групою, і 10 хвилин ніяк не вистачить, то час оренди можна продовжити ще на 10 хвилин”.

Крім того, власник просуває сервіс можливістю “скористатися послугами чоловіка – асистента в сорочці або футболці”. Пропозиція обговорюється заздалегідь.

Найпопулярнішим серед аналогічних сервісів став аккаунт в “Інстаграмі” під назвою, де зараз опубліковані три рекламних фотографії. До моменту написання замітки він набрав більше 1 200 передплатників. В акаунті пропонуються послуги для мешканок Москви.

Втім, якщо інші сервіси найчастіше просуваються як послуги для самотніх дівчат, в цьому випадку реклама також спрямована на економних клієнтів.

Джерело:

depo, TJ