У Києві підвищили тарифи на гарячу воду

лічильники

У Києві підвищили тарифи на гарячу воду

З початку року в Києві підвищили тарифи на гарячу воду. Про це повідомили на офіційному сайті КМДА.

Тепер жителі Києва будуть платити за гарячу воду в квартирі із “рушникосушками” на 17,7% більше — 97,9 грн/куб. м. Без “сушок” кубометр гарячої води з січня коштуватиме 90,54 грн.

При цьому підвищився і тариф на гарячу воду. Киянам із “рушникосушками” в квартирі потрібно буде платити на 17,7% більше — до 97,9 грн/куб. м. Без “сушок” кубометр гарячої води з січня коштуватиме 90,54 грн.

Зміни в тарифах, згідно з офіційною заявою на сайті постачальника послуг, набрали чинності вже з 1 січня 2019 року.

Зміни в тариф затвердили на засіданні Київської міськради ще 22 грудня 2018 року.

Перед Новим роком в грудні 2018 року українців також “потішили” новими тарифами на опалення. Тепер жителям столиці доведеться щомісяця платити 22,1% більше, ніж раніше – 38,5 гривень (за квадратний метр за відсутності квартирних або будинкових лічильників) або 1 654,41 гривні за 1 Гкал за наявності лічильника.

Крім того, на офіційному сайті “Київтеплоенерго” повідомили і про те, що змінилися тарифи на теплову енергію.

Причому ціни змінилися як на виробництво, так і на транспортування та отримання цієї енергії для різних клієнтів.

Нагадаємо, 20 грудня Апеляційний суд залишив чинним рішення про те, що Київська міська державна адміністрація (КМДА) незаконно підвищила тарифи на обслуговування прибудинкової території, у зв’язку з чим КМДА з 20 грудня 2018 року зобов’язане виставляти рахунки за тарифами, ухваленими до 6 червня 2017 року розпорядженням №442 від 30.04.2015 року.

Раніше повідомлялося, що головним нововведенням і головним болем для пільговиків в 2019 році стане програма монетизації субсидій. Цьогоріч умови отримання знижки від держави на оплату комуналки стали жорсткіше, в процесі подачі заяв мільйони українців отримали відмову, а ті, кому все ж пощастило, можуть залишитися без субсидії, якщо порушать правила.