Супрун заявляє про повну зупинку процесу держзакупівель МОЗ

Супрун заявляє про повну зупинку процесу держзакупівель МОЗ Поштівка

У Міністерстві охорони здоров’я повна зупинка процесу державних закупівель. Про це сьогодні в ході брифінгу заявила виконуючий обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Щоб ви розуміли для цього (держзакупівель, – ред.) існує спеціальне управління, яке займається держзакупівлями, там є п’ятеро людей – керівник і чотири працівники. Керівника немає – це вакансія і четверо людей, які або у відпустці, або на лікарняному і вже дуже тривалий час. Тобто зараз в Міністерстві ніхто не займається державними закупівлями», – заявила вона.

За словами Супрун, вона вже отримала близько 20 довідок про те, що ліки від правця перебувають на кордоні з Україною.

«Додатково є дуже багато указів і довідок на інші ліки. Зараз наші юристи і люди, які розбираються в цьому, розбираються в цих документах, щоб я могла їх підписати», – сказала Супрун.

Супрун підкреслила, що незабаром департамент, який займається закупівлею ліків буде наповнений кадрами і отримає керівника.

«Це будуть люди, які зараз є в МОЗ, або будуть працювати на громадських засадах. На керівника потрібен конкурс, тому ми зараз будемо призначати виконуючого обов’язки керівника, щоб хтось працював», – зазначила вона.

За її словами, така людина в даний час в міністерстві є. «Вона працювала з колишнім заступником міністра Ігорем Перегинцем», – сказала Супрун.