Сучасний стан доріг на 97% не відповідає потребам економіки – Шимків

Сучасний стан доріг на 97% не відповідає потребам економіки - Шимків Поштівка
26 Травня 2016, 11:08

Сучасний стан дорожньої мережі на 97% не відповідає потребам економіки та потребує капітального поточного ремонту. Про це повідомив заступник глави Адмінстрації президента Дмитро Шимків під час брифінгу, повідомляє “112 Україна”.

“Щодо інфраструктури. Сучасний стан дорожньої мережі на 97% не відповідає потребам економіки та потребує капітального поточного ремонту. Відповідно, один із пріоритетів, це питання розвитку автомобільної інфраструктури, автомобільного сполучення. Будівництво, реконструкція і ремонт 1,7 тис. км автомобільних доріг, збільшити кількість вагових комплексів від 34 до 105 одиниць. Створення ефективної моделі управління залізничним транспортом і відповідно прийняття закону про залізничний транспорт України “, – сказав Шимків.

Також, заступник голови АП розповів про заплановані реформи в аграрній сфері: “В аграрній сфері – це введення обороту прав довгострокової оренди на землі сільськогосподарського призначення, їх продаж і заставу. Створення механізму економічного стимулювання сталого та ефективного землекористування”.

Сучасний стан доріг на 97% не відповідає потребам економіки – Шимків