Скандальний нардеп засвітився в сумнівній історії з Укрпоштою

Фігурант “бурштинової справи” народний депутат від Народного фронту Максим Поляков є співавтором законопроекту, який може мати важкі наслідки для “Укрпошти”.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав екс-нардеп кількох скликань Верховної Ради, експерт із банківських питань Василь Горбаль.

“Співавтором стратегічного для Укрпошти законопроекту N 6601 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо фінансових послуг у галузі поштового зв’язку “є народний депутат Поляков”, – написав він.

Також Горбаль іронично звернувся і до в.о. генерального директора “Укрпошти” Ігора Смілянського.

“Сподіваюся, Ігор Смілянський допоможе шановному депутату сплатити заставу”, – підсумував експерт.

Співавтором стратегічного для Укрпошти законопроекту N 6601 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо…

Опубліковано Vasyl Gorbal Пʼятниця, 21 липня 2017 р.

Як повідомлялося, Максима Полякова підозрюють в отриманні хабара в $7,5 тисяч за “допомогу” компанії “Фуджейра” (ОАЕ). За версією ГПУ і САП, на користь іноземної фірми Поляков разом із нардепом Бориславом Розенблатом лобіював внесення змін до Податкового та Митного кодексів у контексті оподаткування видобутку і ввезення бурштину.

Регламентний комітет ВР визнав необгрунтованими претензії ГПУ до Полякова, проте дав згоду на зняття депутатського імунітету з Розенблата.

21 липня Солом’янський районний суд міста Києва обрав Полякову запобіжний захід у вигляді застави розміром у 304 тисячі 200 грн.