На жаль, чоловіче здоров’я може давати збої. Еректильною дисфункцією страждає приблизно 30% чоловіків до 45 років. З віком ризик імпотенції зростає.
Від проблем з ерекцією безумовно страждає сексуальне життя партнерів, що може привести до розставання. Крім того, це сильний удар по чоловічому достоїнству.
В такому випадку обов’язково потрібно звернутися до лікаря. Він проведе діагностику і випише медикаменти, що підвищують потенцію.
Крім медікментозного лікування, лікар дасть певні вказівки. Не виключено, що потрібно буде змінити спосіб життя або почати дотримуватися дієти.
Чоловіки дуже соромляться такої делікатної проблеми, і часто намагаються самостійно вирішити її. Але це не призведе до одужання, і може навіть зашкодить. Допомогти тут може тільки грамотний уролог.
Читайте також: 5 харчів, що “вбивають” чоловічу потенцію
Основні причини імпотенції
Порушення ерекції можуть виникнути в будь-якому віці. Існують певні чинники, які можуть їх провокувати:
- Стрес.
- Неправильне харчування.
- Шкідливі звички.
- Зайва вага.
- Серцево-судинні захворювання.
- Гормональні порушення.
- Венеричні хвороби.
- Сексуальне “перенасичення”.
- Алергія на латекс (при використанні презервативів)
Це далеко не весь перелік можливих причин імпотенції.
При зверненні до лікаря буде ретельно зібраний анамнез. Нерідко призначають діагностику всього організму, щоб виявити точну причину статевої дисфункції чоловіки, і призначити певний план лікування. Іноді буває так, що імпотенція є вторинним захворюванням, і для її усунення необхідно вилікувати основний збій в організмі.
Читайте також: Психологи заявили про необхідність інтимних стосунків після 50-ти
Як знизити ризик імпотенції
Щоб чоловіче здоров’я було в порядку, найкраще відмовитися від куріння і надмірного вживання алкоголю.
Систематичні заняття спортом і часті піші прогулянки також матимуть позитивний вплив на потенцію. Потрібно тримати вагу в межах норми. Не зайвим буде періодично відвідувати терапевта для профілактики багатьох захворювань.
Раціон повинен бути багатий вітамінами і мінералами. Як можна менше вживайте сіль, жирне і смажене. Антоціани, флавони і флавоноїди, згідно з дослідженнями, знижують ризик імпотенції в кілька разів. Ці речовини містяться в таких продуктах, як полуниця, чорниця, вишня, смородина, редис, цитрусові.
Такий спосіб життя допоможе не тільки зберегти потенцію, але і тримати в тонусі свій організм. Хто не хотів би мати міцне здоров’я навіть у глибокій старості?