Прикарпатських депутатів непокоять бідні листоноші, котрі продають ковбасу з Волині

Листоноші Укрпошти окрім листів та пенсій розносять людям олію, порошки і, навіть виготовлену в іншому регіоні ковбасу. Таким чином намагаються заробити бодай якусь копійку.

Про це сьогодні на сесії обласної ради повідомив депутат від “Батьківщини” Петро Книшук.

“Нашій листоноші у селі вже 65 років. Вона одержує 1300 грн заробітної плати. Людина звертається до мене з проханням допомогти. Адже прожити за такі гроші неможливо. Давайте на наступній сесії розглянемо питання щодо працівників ДП “Укрпошта”. Адже у нас в селі немає кому працювати на пошті. Ніхто з молодих не хоче”, — розповів депутат.

У своєму виступі Петро Книшук попрохав на наступній сесії розглянути питання роботи Укрпошти, і звернув увагу на те що листоноші продають ковбасу з іншіх регіонів.

«Останнім часом листоноші, особливо в селах, розносять та продають порошок, крупи, навіть незважаючи на те, що у нашому селі є ковбасний цех, вони розносять і продають ковбасу з Волині», – відмітив депутат.

Зазначимо, що проживає депутат у селі Яблунів, Косівського району.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що у західних областях України через відділення “Укрпошти” продається ковбасна продукція з порушенням вимог санітарного законодавства і з нереальною датою виготовлення.