Профілактика грипу: перевірені методи

Профілактика грипу: перевірені методи Поштівка
11 Жовтня 2016, 14:26

В Україні розпочався сезон захворюваності на грип та ГРВІ. Триватиме він до середини травня наступного року, повідомили в Українському центрі з контролю і моніторингу захворювань МОЗ. Як прогнозується, кількість хворих саме на грип стане рости в середині грудня, з піком у лютому-березні. Тож як вберегтися від цієї недуги? Найкращий спосіб – профілактика.

Провітрювання та зволоження

Провітрювання – мінімізує кількість вірусів в приміщенні. Особливо провітрювати потрібно офіси, аудиторії в школах і інститутах, а також інші приміщення, де буває багато людей.

Зволоження повітря – допомагає слизовій оболонці не пересихати і більш активно боротися з вірусами. Адже вони проникають в організм саме через слизові, і якщо при нормальному рівні вологи вони здатні протистояти агресору, то при сухому повітрі – завдання ускладнюється в рази.

Мазі

Ще одним помічником в протистоянні групу стануть спеціальні мазі (оксолінова мазь, мазі з віфероном). Віруси грипу найчастіше проникають в організм через слизову носа. Якщо ж ніс оброблений маззю, у вірусів грипу фактично немає шансів пробратися всередину організму. Якщо немає під рукою мазі, скористайтеся вазеліном або парафіном. На основі цих інгредієнтів найчастіше робляться бальзами для губ.

Чисті руки

У період епідемії грипу необхідно привчити себе часто мити руки. Якщо ви працюєте в офісі або навчаєтеся, дезінфікуйте руки не тільки перед їжею, а через кожні дві години. Для зручності можна носити з собою антибактеріальний спрей.

Лимони, апельсини і цибуля

При ризику заразитися грипом необхідно всіляко підтримувати свій імунітет. Зокрема, включити у свій раціон лимони, апельсини, цибулю і часник. Вони багаті на вітамін С і допомагають знищити навіть ті віруси, які все ж таки змогли проникнути в організм.

Відмова від дієт

Щоб організм міг протистояти вірусам, йому необхідні сили і енергія. Лікарі настійно рекомендують відмовитися від обмежень в харчуванні, а тим більше, не поспішати з початком процесу схуднення. Щоб організм мав хороший захисний бар’єр, йому потрібна хороша їжа. Ні в якому разі не можна відмовлятися від м’яса чи обмежувати в раціоні вуглеводи.

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!