Пошта Німеччини хоче використовувати електричні транспортні засоби й докладає великих зусиль для досягнення цієї мети.
Компанія вироблятиме свої власні електромобілі.
У 2012 році Пошта Німеччини вперше представила прототип електричних вантажівок, вироблених стартапом StreetScooter. А в 2014 році вона придбала сам стартап. Тепер компанія готова розпочати будівництво своїх власних електромобілів StreetScooter.
У 2016 році було заплановано виготовити 2 000 вантажівок, які увійдуть до вже існуючого парку з кількох електромобілів різного типу, уже уведених в експлуатацію.
У компанії сподіваються, що в кінцевому підсумку всі 30 000 одиниць транспортного парку Пошти Німеччини з двигунами внутрішнього згоряння замінять електричні транспортні засоби.
У 2013 році було введено в експлуатацію 50 дослідних зразків автомобілів. Вони мають 30-кіловатні (40 к.с.) електродвигуни, що дозволяє розвивати максимальну швидкість 85 км/год. Літій-іонний акумулятор дає можливість долати до 120 км.
На даний час Пошта Німеччини планує виробляти автомобілі виключно для власного використання, але розглядає й перспективу продажу їх клієнтам.
Стартап StreetScooter був заснований у 2010 році й виготовив близько 200 транспортних засобів, перш ніж його купила Пошта Німеччини.
Оскільки ці електромобілі долають передбачувані невеликі маршрути, уважається, що вони ідеально підходять для здійснення доставки.
На даний час Альянс Renault-Nissan продає електричні фургони Nissan e-NV200 та Renault Kangoo ZE. Декілька менших компаній також вийшли на ринок електричних авто.
У 2014 році Пошта Франції почала тестувати автомобілі «HyKangoo» компанії Renault, оснащені водневими паливними елементами для збільшення запасу ходу.
Тим часом, очікується, що скоро транспортний парк поштових автомобілів «Long Life Vehicle» Поштової служби США потребуватиме заміни. Транспортні засоби, вироблені авіабудівною компанією Grumman, знаходяться в експлуатації уже близько 25 років.
Але автовиробники проявили мало зацікавленості до розробки автомобілів з електродвигуном або іншою технологією.
Fiji Times