Порошенко довів країну до повної некерованості – Тимошенко

Тимошенко закликала спецслужби розслідувати Мінські переговори Поштівка

Літо в країні проходить під знаком політичного тероризму.

Таку думку сьогодні висловила в Фейсбук лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Тепер його жертвою став наш однопартієць, громадський активіст, волонтер, голова фракції «Батьківщини» в Кам’янській міськраді на Дніпропетровщині Віталій Чернявський. Його автомобіль підірвали. Зараз наш товариш і колега перебуває у лікарні в тяжкому стані.

На Одещині вантажівка цілеспрямовано протаранила авто лідера місцевого Руху Михайла Кузаконя. Він та журналіст Григорій Козьма якимось чудом лишилися живі.

І в цей же день прокуратура заявила, що не знайшла ознак теракту у вбивстві журналіста Павла Шеремета… Просто нема слів. А що ж це було? Розваги?

Замість того, щоб розслідувати злочини проти власних громадян і забезпечувати безпеку в країні, влада та правоохоронні структури розлого коментують, кому це могло бути вигідно та хто їх хоче у такий спосіб дискредитувати.

Тут страждають і гинуть невинні люди, а вони про власну репутацію!!!

Президент, здається, остаточно відмовився від критеріїв професіоналізму в силовій кадровій політиці і перейшов на критерії особистої відданості. Принаймні про це свідчать останні кадрові призначення.

Країна некерована. Мова вже йде не про окремі «інциденти», а про пряму загрозу національній безпеці. Я вимагаю негайної реакції президента, силових структур і РНБО на останні події.

Досить захищати власні посади! Захищайте людей і країну!

Літо в країні проходить під знаком політичного тероризму.Тепер його жертвою став наш однопартієць, громадський…

Опубліковано Юлією Тимошенко Пʼятниця, 3 серпня 2018 р.