Поліцаїв запідозрили у прикриванні злочинів циган на вокзалі

поліція

Прокуратура повідомила про підозру учасникам організованої групи, створеної поліцаями, яка прикривала злочини циган на території львівського залізничного вокзалу. Про це повідомляє Поштівка з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області.

“Прокуратурою Львівської області повідомлено про підозру дев’ятьом учасникам організованої групи (створеної працівниками поліції) у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 185 (крадіжка, вчинена організованою групою), ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України”, – повідомили у прес-службі.

Прокуратура встановила, що у період травня-серпня 2018 року поліцаї організували та прикривали систематичне вчинення злочинів особами циганської національності на території Головного залізничного вокзалу у Львові.

Таким чином, зловмисники заволоділи грошовими коштами потерпілих на суму понад 160 тис. грн.

Окрім того, зазначається, що з метою приховування своєї злочинної діяльності поліцаї постійно змінювали номери абонентів мобільного зв’язку, а для зменшення кількості скарг громадян про вчинені крадіжки – організували залишення кишеньковими злодіями документів потерпілих після їх викрадення у заздалегідь обумовленому місці.

До Галицького районного суду направлено клопотання про обрання учасникам організованої групи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.