Наглядову раду «Укрпошти» очолив колишній менеджер молочної компанії Danone

Logo_Ukrposhta

На першому засіданні наглядової ради обраний голова і сформовані комітети

Головою наглядової ради національного поштового оператора «Укрпошта» стане колишній член правління компанії Danone – бельгійський менеджер Бенуа Плеска, повідомляє Поштівка із посиланням на прес-службу компанії.

Під час зборів також сформовані комітет з питань аудиту, головою якого обрано Якуба Карновскі, комітет з питань призначень та визначення винагороди посадовим особам товариства, головою якого обрано Оксану Волчко, комітет з цифрової трансформації, головою якого обрано Олександра Озерана, комітет з поштової логістики та посилок, головою якого обрано Йона Салювеера.

Як зазначили в «Укрпошті», Бенуа Плеска має більше 20 років досвіду роботи на управлінських позиціях та в якості члена і голови правління в міжнародних компаніях в Східній та Західній Європі, в тому числі в Україні. Мав досвід роботи в Національній поштовій службі Румунії, де готував компанію до приватизації та керував процесом фінансової реструктуризації її боргів.

Також стало відомо, що сьогодні Міністерство інфраструктури підпише контракти з членами наглядової ради. Головою наглядової ради призначений менеджер Бенуа Плескоту (Бельгія), який раніше входив до складу правління компанії Danone.

Склад наглядової ради національного поштового оператора “Укрпошта” оголосили у жовтні 2018-го. До нього увійшли 5 незалежних членів і 2 представника держави. 10 жовтня Кабінет міністрів України на засіданні погодив кандидатури незалежних членів та представників держави у наглядовій раді ПАТ «Укрпошта». Незалежними членами наглядової ради компанії призначені Бенуа Плеска (Бельгія), Йона Салювеер (Естонія), Якуб Карновскі (Польща), Томі Дженсен (Данія), Оксана Волчко (Україна), а представниками держави – Олександр Озеран і Юрій Тустановський.

Бенуа Плеска (Benoit Pleska (Бельгія) готував Національну поштову службу Румунії до приватизації, керував процесом фінансової реструктуризації її боргів.

Йона Салювеер (Joona Saluveer, Естонія) 7 років працював у поштовому операторі Естонії Omniva.

Якуб Карновскі (Jakub Karnowski, Польща) здійснював процес приватизації PKP Cargo S.A.

Томі Дженсен (Tommy Jensen, Данія) 15 років працював у  міжнародній корпорації Bunge. Керував реалізацією інвестиційного проекту компанії в Україні – будівництвом заводу і портового терміналу у Миколаєві вартістю 180 мільйонів доларів США.

Оксана Волчко (Україна) працювала в українському Raiffeisen Bank Aval, останні роки як Директор з розвитку корпоративного бізнесу.

Олександр Озеран – генеральний директор Директорату державної політики у сфері цифрової інфраструктури на транспорті та послуг поштового зв’язку Міністерства інфраструктури України. До того працював також у приватному бізнесі і громадському секторі.

Юрій Тустановський – керівник патронатної служби Першого віце-прем’єр-міністра України. Загальний стаж роботи понад 13 років. Працював на різних посадах у державному секторі з 2012 року.