НАБУ проводить обшуки в будинку Омеляна вартістю 7 мільйонів гривень

Ввечері 6 листопада у будинку міністра інфраструктури Володимира Омеляна співробітники НАБУ провели обшук. Його запідозрили в незаконному збагаченні, передає Поштівка.

За інформацією ЗМІ, Омеляну може бути пред’явлено звинувачення в незаконному збагаченні, якщо він не зуміє довести, що будинок, в якому він проживає, все-таки йому не належить.

Міністр живе з родиною в цьому будинку недавно — з кінця 2016 року, а в декларації за минулий рік не зазначено право користування будинком — договору не існує.

Тепер міністру доведеться прояснити, чому він з родиною проживає у домі двоюрідної племінниці дружини, яка за невідомо які кошти раптово набула будинок вартістю 7 мільйонів гривень.

Раніше в НАБУ повідомили, що стосовно Омеляна розпочато розслідування. Детективи встановили, що з грудня 2016 року голова Мінінфраструктури та його сім’я проживають в будинку, який належить двоюрідній племінниці його дружини. Вартість споруди оцінюють в 7 млн ​​гривень (близько $ 269 тис.). При цьому сам будинок в декларації чиновника не вказано, в ній йдеться про те, що міністр проживає в квартирі дружини.

Крім того, за даними податкових органів, у родички Омеляна не було офіційних доходів, на які вона могла б купити таку дорогу нерухомість.

У зв’язку з цим детективи НАБУ просили суд надати доступ до інформації про телефонні розмови Омеляна, його дружини, брата, матері і трьох водіїв.

Суд надав слідству доступ тільки до інформації про розмови міністра за період з 1 грудня 2016 до 1 січня 2017 року.

Як повідомляла “Поштівка“, співробітники НАЗК виявили порушення в процедурі призначення співробітників Міністерства інфраструктури України міністром Володимиром Омеляном.